Karadeniz Pet

neden yumurtadan yavru alamiyorum ?

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
Slm benim kuslarimin ikinci kuluckasi ve sadece 1 tane yumurta doluydu oda 18 gunluk oldu ve hala cikmadi yumurtanin yarisi siyah olmus erkek te sorun oldugunu dusunmuyorum cunku 1 yumurta doluydu disi surekli yumurtalara yatiyor ama yavru alamiyorum benim bazi eksiklerim sunlar
1 plastik tunek kullaniyorum 2 yuvada oyuk yok
Sizce bunlar yavru almayi etkilermi bana bir yol gosterin 9yumurtadan yavru alamamak cok aci

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

+++++++++++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

++++++++++++++++++++++++++

Slm benim kuslarimin ikinci kuluckasi ve sadece 1 tane yumurta doluydu oda 18 gunluk oldu ve hala cikmadi yumurtanin yarisi siyah olmus erkek te sorun oldugunu dusunmuyorum cunku 1 yumurta doluydu disi surekli yumurtalara yatiyor ama yavru alamiyorum benim bazi eksiklerim sunlar
1 plastik tunek kullaniyorum 2 yuvada oyuk yok
Sizce bunlar yavru almayi etkilermi bana bir yol gosterin 9yumurtadan yavru alamamak cok aci

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:05 -->-> Daha önceki mesaj 00:04 --

++++++++++++++++++++++++++

etkilemezde 2 3 güne çıkar yavru sabret 21 günde çıkmıyormuydu muhabbet yavrusu 2 3 güne çıkmazsa embriyo ölmüş demektir

yuvalıkda oyuk yoksa talaş yada kum koyun olmadı kucuk bır parca kontrapılagın ortasını daire şeklınde kesip tabana yerleştirin

Etkileyebilir tünek sallanırsa dengede duramazlar çiftleşme tam anlamıyla gerçekleşmeyebilir
Oyuk yoksa yumurtalar dağılabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 01:40 --

İlk kuluçkaları ise erkek acemilik göstermiştir nedeni budur.

Oyun illaki olmalı değiştirin bir daha ki kuluçkaya

Tünek sallanmıyor ise çiftleşme için sorun yok ama biz tahta tavsiye ederiz.

Bugün yarın çıkar siyahlık olacak 18 günlük yumurtada yavru büyüdü artık

peki yumurtanın tamamımı siyahtır

ışık tutunca yumurtadaki siyahlık yumurtayı hareket ettirdikçe aşağı yukarı hareket ediyor normal mi

Geri