petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

neden yumurtlamıyor??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve süleymansert tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. süleymansert

merhaba,

Bir çift muhabbet kuşum var,onları eşleşirken defalarca gördüm,dişi vaktinin çoğunu yavrulukta geçiriyor normalde yumurtlaması gerekir diye düşündüm ama bir türlü yumurtlamıyor,mama,yem ve kalsiyum ihtiyacını karşılayacak destek besinleri eksik etmiyorum ama yumurtlamama nedenlerini bir türlü çözemedim,
    son olarak yağlanma problemi olabilir diye düşündüm ama yağlanma problemi de yok.

değerli fikirlerinizi ve çözümlerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum

teşekkür ederim

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Çiftleştilerse muhakkak yumurtlar . Diyosanız ki çiftleştikden 2 hafta 3 hafta geçti hala bişey yok dişi kuşunuzu bir kontrol edin yumurta ters dönmüş vs olabilir . Bir diğer ihtimallede erkek dölleyemiyo olabilir tünek sallanıyo yada dişi çabuk altından kaçıyo olabilir . vs vs vs

3. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    dişinin arkadan fotosunu atabilirsen ustalar yumurta olup olmadığına dair cevap verebilir.

Sayfayı Paylaş