petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neden yumurtlamiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve maviş ve fıstık tarafından 18 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. maviş ve fıstık

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar muhabbet kuslarim ilk kuluckada sadece 1 tane yumurta verdi baska vermedi suan ikinci kuluckadalar ve ilk ciftlesmeden 12 gun gecti disinin yumurtlamak icin her belirtisi var (yuvaliktan cikmiyor kemiriyor diskisi buyuk sislik var vb) sizce sorun nedir disi ve erkekde 3 yasina yakinlar disi heralde daha once hic ese atilmamis ben ilk defa atiyorum cunku disi ilk geldiginde ele aliskindi omuzumdan filan inmiyodu ama cok kizgindi bende es aldim acaba bu yuzdenmi yumurtlamiyor lutfen yardim edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:45 --

Arkadaslar yardim edermisiniz

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Ele alışık olup olmaması yumurtasını etkilemez.
    Ya yumurta oluşmadı henüz, ya da yumurta sıkışması var.
    İlki daha kuvvetli ihtimal. Yumurta sıkışması da çok sık yaşanan bir durum değildir.

Sayfayı Paylaş