petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nedennnn

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve guietchild tarafından 31 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. guietchild
    Gizli

benim kusum kafese elimi soktum mu elime geliyo oynuyo ama kafesten cikarttim mi kesinlikle elime gelmiyo yer konmuyo sadece yukarlarda bi yere konuyo ve hep orda duruyo seside cikmiyo aciktmi kafesine kafestete ayni hic otmuyo oynamiyo yem yemesinde su icmesinde diskisinda sikinti yok bu kus neden boyle durgun acab[​IMG]a

2. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    piskolojik bir durum :D

3. guietchild
    Gizli

geleli 1 ayi gecti nasil piskolijiymis bu yem yerken korkmasin diye oturdugum yerden kalkmiyom en iyi sekilde bakiom

4. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Dudaklarının arasına onun göreceği şekilde yem koy mutlaka dudaklarına gelir :)

5. guietchild
    Gizli

tmm onu denerim

6. Sami Eki
    Gizli

Sami Eki Guest

kafeste kaçacağı yer yok, ama dışarda ortam müsait aynı davranışı sergileyen bir papağanım vardı çok uğraştım düzelmedi, daha küçük yavru alınca bu tür sorunlar olmuyor biraz aklı başında yavruda bu tür sıkıntılar oluyor umarım seninki düzelir

7. İlhan TÜRKUYAN
    Gizli

bende 1 yavru var adını minik koydum:D kendi çiftimden almıştım onu 3 ay oldu daha yeni yeni koluma falan uçmaya başladı omzuma çıkınca kulağımı ısırıyo , bide nedense sadece sıpa diyince geliyo :D

8. Rasim Efekan Altun
    Gizli

Alışması için daha zaman var demek ki. İlgi göstermeye devam edin.

Sayfayı Paylaş