petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nediyecem bilemiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ByNoName tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    eş kuş aldım 6 ay bekledim nihayet yumurtladı 3 tanecik : ) bugün 3 .cü yü çıkarcaktı ölmüş o heralde çıkmadı bakacam gene 2 tane var şuan 2 tane yetiştirir se iyi valla helal olsun

2. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Üzücü bir durum geçmiş olsun.

3. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    Bende de oluyordu ilk kuluckada yapabiliyorlar böyle ama geçmiş olsun benimkide 2 sine bakamamis 6 yumurtadan 4 tane kaldi

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    hocam ışıkla başkatım küçük bi nokta vardı bugün çıkması gerkiyordu kırdım hava boşluğundan araştırdım tam 1 haftalıkken ölmüş embiryo küçük nohut kadar dı valhasıl 2 tane var biri 4 günlük biri 2 bakalım hayırlısı

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Kalan yavrular sağlıkla büyüyüp yeme düşerler İnşallah. Bereketli üretimler.

6. ByNoName

ByNoName Member

Beğenileri:
    0
    Tessekurler saolun ugur bey benim mrkim disi saf sari mi yoksa melez sari kafali sorusuyduerkek beyaz 5 yavru olsaydi 5 ide sari ciksaydi ha tm disi saf sari bundan sonrakiler hep sari kafali cikacak ama 2 tanesi de sari olursa sadece saf sari olma ihtimaliniartircak tam ogrenemicem hayirlisi olsun :)

#6 ByNoName, 6 Kasım 2015
    Son düzenleme: 6 Kasım 2015
  7. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    o soğukta kalmıştır işte kerdeşim ilk kuluçkasında olur böyle bişeyler biraz içi burkuluyor insanın ama yapacak bişey yok :(

Sayfayı Paylaş