Karadeniz Pet

Nediyecem bilemiyorum

ByNoName

Meraklı Üye
eş kuş aldım 6 ay bekledim nihayet yumurtladı 3 tanecik : ) bugün 3 .cü yü çıkarcaktı ölmüş o heralde çıkmadı bakacam gene 2 tane var şuan 2 tane yetiştirir se iyi valla helal olsun

Bende de oluyordu ilk kuluckada yapabiliyorlar böyle ama geçmiş olsun benimkide 2 sine bakamamis 6 yumurtadan 4 tane kaldi

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam ışıkla başkatım küçük bi nokta vardı bugün çıkması gerkiyordu kırdım hava boşluğundan araştırdım tam 1 haftalıkken ölmüş embiryo küçük nohut kadar dı valhasıl 2 tane var biri 4 günlük biri 2 bakalım hayırlısı

Kalan yavrular sağlıkla büyüyüp yeme düşerler İnşallah. Bereketli üretimler.

Kalan yavrular sağlıkla büyüyüp yeme düşerler İnşallah. Bereketli üretimler.

Tessekurler saolun ugur bey benim mrkim disi saf sari mi yoksa melez sari kafali sorusuyduerkek beyaz 5 yavru olsaydi 5 ide sari ciksaydi ha tm disi saf sari bundan sonrakiler hep sari kafali cikacak ama 2 tanesi de sari olursa sadece saf sari olma ihtimaliniartircak tam ogrenemicem hayirlisi olsun :)

Son düzenleme:
hocam ışıkla başkatım küçük bi nokta vardı bugün çıkması gerkiyordu kırdım hava boşluğundan araştırdım tam 1 haftalıkken ölmüş embiryo küçük nohut kadar dı valhasıl 2 tane var biri 4 günlük biri 2 bakalım hayırlısı

o soğukta kalmıştır işte kerdeşim ilk kuluçkasında olur böyle bişeyler biraz içi burkuluyor insanın ama yapacak bişey yok :(

Geri