Karadeniz Pet

Nefes alıp Verme ve Mantar Problemi

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar...

Nefes Alıp verirken kuyruk sürekli hızlı hızlı oynatıyor normal bi durum değil ama aldığımdan beri böyle 2-3 ay olacak alalı zaten mantar problemi var bugün müdhale etmeye başladım onada inşallah geç kalmamışımdır :/

Elite marka vitamin kullanıyorum Multivitamin onuda kestim veteriner krem verdi Tricopom Antiseptik krem verdi onada 1hafta sonra kontrole götürcem umarım geç kalmamışımdır.
Birde ilk aldğımda çok yapıyordu Vik vik vik vik diye sürekli geceleri özellikle karanlıkta falan simdi ara ara gene karanlıkta sürekli yapıyor diyebilirim azaldı ele kola alıştırdım hani o korkusu kalmadı ama ilk geldiğinde çok mu strese soktum ne :/ Video yu koydum ordan Görebilirsiniz nefes alış verişindeki kuyruk oynamasını
Mantar olayını geç olup olmadığını sorarsanız eğer resim koyabilirim extradan
igilenen arkadaşlara şimdiden Teşekkürler

[YOUTUBE]watch?v=E8CgTbmFZ2k&feature[/YOUTUBE]

aynı sorun bende de var kısa zamanda cevap veren olur inş:(

1,5 2 aydır böle benm kuşta mantar yok ama kuyruğu sizin kuş gibi bi aşağı bi yukarı sallayıp duruo çözümü bulursanız haber verin

Soguk alginligi, üşütmüş olabilir oksurmeye benzer sesler cikariyor mu veya gereğinden fazla uyuyor mu?

Moderatör tarafında düzenlendi:
yuvalıkta geçiriyor bnm kuşum çoğu zamanını ama poposun baktım yumurta yok kafesteykende arkadaşın kuşu gibi kuyruğunu sallıyor

Geri