Karadeniz Pet

nefes alırken inliyor

özgepınar26

Meraklı Üye
Yaklaşık 2 ay önce aldığım dişi kuşumun gece inlemesi başladı .2 yaşında erkek kuşumun yanına eş olarak aldım ve biraz yabani ara ara eve alışssın diye salmıştım ama çok çarptı ve düştü en son 1 hafta önce saldım ondanmı kaynakalanıyor dedim sabah çok önemsemedim ama az önce erkeği salınca oda fırladı kafesten çok uçamadı her uçuşunda inlemeli nefes alışı tekrar etti genel durumu kafese koyunca iyi gözüküyor şuan ama kkorktum yani ne yapmalıyım veterinere götüremem hava çok soğuk.:(

:)
bende kuşumu ilk aldığımda öyle oldu sakın bir daha salma ve salacaksan 3 ay sonra sal durduğu odaya alışır alışmaz kapıyı açtığında çıkacaktır ve durduğu odada sal kuşunu

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunun çarpması normal ve aynı şey onada geçerli salınca ve çarpınca yorulur terlerse hasta olur dikkat et bulaşıcı
bir şey değil

Moderatör tarafında düzenlendi:
kuşunun çarpması normal ve aynı şey onada geçerli salınca ve çarpınca yorulur terlerse hasta olur dikkat et bulaşıcı
bir şey değil

Hım tamam Aslı hanım 2 yıldır hep salmada duran damızlık kuşmuş yani benim saldığım gibi hiç salınmamış hiç salmam artık yani uzun süre. kıyamam ben ona

ben daha yeni üyeyimde nasıl konu açarım özgecim

Geri