petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nefes alırken inliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve özgepınar26 tarafından 27 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklaşık 2 ay önce aldığım dişi kuşumun gece inlemesi başladı .2 yaşında erkek kuşumun yanına eş olarak aldım ve biraz yabani ara ara eve alışssın diye salmıştım ama çok çarptı ve düştü en son 1 hafta önce saldım ondanmı kaynakalanıyor dedim sabah çok önemsemedim ama az önce erkeği salınca oda fırladı kafesten çok uçamadı her uçuşunda inlemeli nefes alışı tekrar etti genel durumu kafese koyunca iyi gözüküyor şuan ama kkorktum yani ne yapmalıyım veterinere götüremem hava çok soğuk.:(

2. aslı sungur
    Gizli

:)
    bende kuşumu ilk aldığımda öyle oldu sakın bir daha salma ve salacaksan 3 ay sonra sal durduğu odaya alışır alışmaz kapıyı açtığında çıkacaktır ve durduğu odada sal kuşunu

#2 aslı sungur, 27 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2014
  3. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır aslı hanım çok sağolunn peki erkek kuşada öyle birşey olurmu bulaşırmı ?

4. aslı sungur
    Gizli

kuşunun çarpması normal ve aynı şey onada geçerli salınca ve çarpınca yorulur terlerse hasta olur dikkat et bulaşıcı
    bir şey değil

#4 aslı sungur, 27 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2014
  5. özgepınar26

özgepınar26 New Member

Beğenileri:
    0
    Hım tamam Aslı hanım 2 yıldır hep salmada duran damızlık kuşmuş yani benim saldığım gibi hiç salınmamış hiç salmam artık yani uzun süre. kıyamam ben ona

6. aslı sungur
    Gizli

ben daha yeni üyeyimde nasıl konu açarım özgecim

Sayfayı Paylaş