petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nefes Alırken Zorlanma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tuğra Öztürk tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    2 gün önce dişimin yanına 8 aylık bi erkek aldım galiba astım nefesi ağzından alıyor kuyruğunu oynatıyor ama her zaman böyle değil sabahları oluyo genelde bide fazla uçunca nefes nefese kalıyor aviastım diye bi ilaç varmış kullanmalımıyım bide ilacı suluğa dökünce dişi kuşa zarar verirmi eğer verecekse ilacı direkt ağzına damlatayımmı galiba hastalıgı yeni yeni başlamış erkenden önlemek istiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Yok mu bi bilen ?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    Suluguna 3 -4 damla lımon damlat suyu 2 saat de br degıştir bır haftaya bır seyi kalmaz

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3

eğer geçmez ise zitromax toz kullanın ilk aviastımı kullanıp deneyin. ben dişi kuşumu zitromaxla iyileştirdim. forumdan ustaların tavsiyesiyle

4. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Limon suyunu deniyecem aviastım suluğa koyduğumda hasta olmayan dişiye zarar verir mi ?

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  6. bymuhabbet

bymuhabbet New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşumda da aynı sorun var.Aviastım ile düzelmedi.Bugün üçüncü günü.Hiç iyileşme olmadı.Zitromaxı nereden temin edeceğiz.Ve nasıl kullanacağız bilgi verirseniz sevinirim

7. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    eczaneden zitromax toz olandan alın. suluğa nohut tanesi kadar koyup karıştırın. 6 gün boyunca. ( suluğu geceden çıkarın sabah susamış olur sabah ilaçlı suyu takar takmaz içer suyu)

8. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    her gün 1 keremi verecez ?

9. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3

eğer imkan varsa iki üç saatte bir değiştirin suyu. ben sabah koyup akşam gittiğimde değiştirip gecede çıkarıyordum yani günde iki defa suyu yenilemiş oluyordum. 6 gün böyle yaptım. kalariferin dibinden ayırmamıştım, kış olduğu için. ve papatya çatı yapıp suyla seyreltip arada vermiştim. hangisi iyi geldi bilmiyorum ama gayet sağlıklı şuan.

şurayıda bir okuyun

http://muhabbetkusuuretim.blogspot.com.tr/2013/09/dogal-besinler-ile-muhabbet-kuslarn.html

#9 ERKİN AK, 10 Haziran 2014
    Son düzenleme: 10 Haziran 2014
  10. Tuğra Öztürk

Tuğra Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun kekik çayınıda deneyeceğim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum nefes alırken zorlanıyor