Karadeniz Pet

nefes darligi yardim edin lutfen!!

Paytak

Yeni Üye
Erkek muhabbet kusum nefes darligi cekiyor surekli kuyrugunu asagi yukari salliyor aviastim ve baytril kullandim bir turlu gecmedi daha guclu onerebileceginiz bir ilac var mi lutfen yardimci olun daha oncede konu acmistim ama kimse cevap vermedi kusum icin cok endiseleniyorum lutfen yardim edin:(

Eritrom.jpg

Kronik solunum yolu hastalığı, koriza, bulaşıcı sinüzit, sinovit, enteritislerde sağaltıcı ve koruyucu; taşıma, gaga kesme, aşılama ve ani ısısal değişiklikler sonucu gelişen baskılayıcı olumsuzluklarda meydana gelebilecek solunum yolu hastalıklarına karşı koruyucu olarak kullanılır.

Son düzenleme:
Vicks banyosu da iyi gelebilir. Kafesin yakınına ılık bir suya vicks koyun bekletin. Nefes açıcıdır.

Beslediğim kuşumda 1 metre ileri uçsa dahi nefes nefese kalma durumu vardı. Kanatlarını hafif kaldırıyordu konunca bir yere. Veteriner arkadaşım baktığında şu ürünü almama neden oldu ve şuan gayet rahat kuş. Antibiyotik olduğundan rahatsız olmuştum hatta yağlanma sonucu oldu diyordum ancak yanılmışım. https://www.mybestpetshop.com/tylan-üst-solunum-yolu-antibiyotiği-20gr-p-13084.html alakası var mı bilmiyorum ancak paylaşmak istedim.

Beslediğim kuşumda 1 metre ileri uçsa dahi nefes nefese kalma durumu vardı. Kanatlarını hafif kaldırıyordu konunca bir yere. Veteriner arkadaşım baktığında şu ürünü almama neden oldu ve şuan gayet rahat kuş. Antibiyotik olduğundan rahatsız olmuştum hatta yağlanma sonucu oldu diyordum ancak yanılmışım. https://www.mybestpetshop.com/tylan-üst-solunum-yolu-antibiyotiği-20gr-p-13084.html alakası var mı bilmiyorum ancak paylaşmak istedim.

Oneri için teşekkürler.
Boyle ilaçları paylaşmak önemli diye düşünüyorum.

Siz yine de önce veterinere danışın derim. Yanlış ilaç kullanımı kötü sonuçlar doğurabilir.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Eritrom.jpg

Kronik solunum yolu hastalığı, koriza, bulaşıcı sinüzit, sinovit, enteritislerde sağaltıcı ve koruyucu; taşıma, gaga kesme, aşılama ve ani ısısal değişiklikler sonucu gelişen baskılayıcı olumsuzluklarda meydana gelebilecek solunum yolu hastalıklarına karşı koruyucu olarak kullanılır.

Hocam bunu petshoplarda satıyorlar mı?
Birde diğer arkadaşta ilaç onerisini sunmuş, sanırım onerdikkeriniz ilaçlar aviastım vs karlıştırılamayacak kadar etkili.

arkadaslar daha once petshopa goturmustum 2 gun boyunca bir ilac verdi baya iyileemisti ama sonra g3ri eski haline dondu bugun tekrar goturdum o ilactan biraz bize verdi kullanmamiz icin. Atesi olduğunu söyledi bu yuzdende tuy degisimine girmedigini soyledi ve kuyruk civarindaki yerlerden bi kac tane tuy cekmemi istedi bende kusumun cani cok acir diye korkuyorum ama eger iyilesicekse mecburen yapmam gerek sizce yapmali miyim dogru olur mu

Geri