petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nefes krizi ölüm anı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali sağlam tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum 1 aydır hasta, solunum sorunu var. Kullanmadığım ilaç kalmadı ama hastalığın ilerlemesini durdurmadım.

Kuyruk sallama, gaga açıp kapama, öksürme gibi bildik problemleri var. Ancak en kötüsü kuşun nefesi sıkışıyor.

Kanatlarını açıp başını yukarı doğru götürüp kısa süre nefessiz kalıyor gibi, o anda yüzündeki, bakışlarındaki açıyı görünce Allahım bir an önce al onu diyorum. Dün nefessiz kalıp yere düştü orada bir iki kez yuvarlandı sonra kendine geldi. Daha önce başına böyle birşey gelen var mı ? Nedir kuşun hastalığı ne yapabilirim.

güncel

#1 ali sağlam, 13 Kasım 2014
    Son düzenleme: 13 Kasım 2014
  2. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Bende bi kuş aldım gagasını hafif açıp kapıyor bunda bi sorun varmıdır acaba? Sizin sorunuza gelirsekte bi veterinere götürün madem bu kadar ciddi ,inş biran önce düzelir..

3. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    veterinere götürdüm birşeyden anladıkları yok. Forumda başka kimse buna benzer bir sorun yaşamadı sanırım

güncel

#3 ali sağlam, 13 Kasım 2014
    Son düzenleme: 13 Kasım 2014

Sayfayı Paylaş