Karadeniz Pet

Nekton e ve nekton s kullanan var mı

Alperturan

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşlarıma bu vitaminlerin ikisini birden almak istiyorum. Kullananlar yardımcı olabilir mi. Dişe gelir bi faydaları var mı. Malum çok pahalı verdiğimiz paraya değer mi

hobipetin e s vitaminlerini kullanabilirsiniz. fiyatı 40 tl 70 - 75 ml

Ben kullaniyorum mybest petshop dan aldım . Gayet kaliteli ve dışarıya göre 20 tl daha uygun tavsiye ederim tüy dökümünü cok rahat atlattı benim mubisler

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben nekton E ve bununla birlikte quiko vitacombex kullanıyorum menunun. dişi kuşu tavuk gibi yumurtlatıyor :)

Dilerseniz biraz bekleyin Nisan ayının ilk haftası yeni bir yarışma daha düzenleyeceğiz ve bu yarışmamızda kazanan 3 kişiye MYBESTPETSHOP firmasının sponsorluğunda alttaki ürünlerden hediye edeceğiz. Sonuçta şans işi bir bakmışsınız o 3 şanslı isimden biride siz olmuşsunuz :)

nekton_e_35_gr.nekton_s_35_gr._2.jpg

MYBESTPETSHOP firmasının yarışması tamamlandıktan sonrada HOBİPET firmasının yarışması başlayacaktır :) Bu yarışmamızda da 3 şanslı isime aşağıda yer alan ürünlerden hediye edilecektir.

BPD3lL.jpg

Ben bir daha katılabiliyor muyum :)

My Best den al sen hediyesi çok 2 tane yolluyorlar her seferinde 5 tl lik ürün ama olsun mutlu ediyor adamı fazladan ürün çıkınca

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri