petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nekton mu Versele Laga mı?

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve erdal tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. erdal
    Gizli

erdal Guest

Hayırlı akşamlar
    Öncelikle pet sektörünün en güvenilir ve kuş ile alakalı en çok ürünü barından firması olduğunuzu söyleyerek sizi tebrik ediyorum.
    Üretim için bazı kişiler Versele Laga kullanırken,bazı kişiler Nekton'u tercih etmektedir.Sizin bu konuda ki görüşlerinizi alabilirmiyim.
    Ayrıca nasıl kullanılması gerektiğinle alakalı bilgi paylaşırsanız çok sevirim.
    Sevgi ve saygılarımla

2. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Erdal Bey hayırlı akşamlar
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.Konuya gelince bu kişiden kişiye farklılık gösteren bir durumdur.Kabaca tabir etmek gerekirse kimi ne göre Mercedes iyiyken kimisi BMW'ye toz kondurmaz.Yani bu kullanıcının tercihidir.İki üründe dünyanın kabul görmüş büyük markalarıdır.Versele Laga'yı da kullanırsanız pişman olmazsınız Nekton'u da kullanırsanız da pişman olmazsınız.

Nekton kuşlar eşe atılmadan önce 250 ml içme suyuna 1 gram nekton e ve 1 gram nekton s kullanılarak kullanılır.
    İlk hafta 5 gün verilir 2 gün dinledirilir.
    İkinci hafta 4 gün verilir 3gün dinlendirilir.
    Üçüncü hafta 3gün verilir 4gün dinlendirilir.
    dördüncü hafta 3.haftanın aynısıdır.Kuşlar eşe geldikten sonra nekton e verilmesi kesilir ve hafta iki gün Nekton s ile sezona devam edilir.

Versele Laga Fertivit : Ferti –vit kuşlar eşe atmadan 3 – 4 hafta önce verilmeye başlanır ve tüm üretim sezonu boyunca kullanılır. Üretim dönemine uygun içeriğiyle 250 ml suya 1 ölçek(1 gr) yada 100 gr mamaya 1 ölçek (1 gr) katılarak kullanılır.

Versele Laga Opti Breed:Kullanma talimatı 2 seviye ölçme kaşığı Opti-Breed (8 g) 100 gram Orlux yumurtalı mama atılır.Üreme hazırlığı döneminde kullanılır.

3. erdal
    Gizli

erdal Guest

Cevabınız için teşekkür ederim.Kusura bakmazsınız bir sorum daha olacak vitamin de olsa en niyatinde hayvanların kara ciğerlerine zarar verme durumumuz oluyor.Bu durum için ne yapmamız gerekiyor.

4. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Karaciğere zarar verme durumu aşırı vitamin yüklenilmesi ile alakalı olur.Doğru ölçülerle kullanırsanız zararı en aza indirmiş olursunuz.Olası ila kullanım sonrası (antibiyotik) gibi Greenvet marka Apasyl kullanırsanız ok daha iyi olur.Bu arada Greenvet İtalya2nın en iyi kuş katkıları üreten firmasıdır.

5. erdal
    Gizli

erdal Guest

Çevremde bazı arkadaşlar Greenvet'in de ürünlerini kullanıyor.Apasprint diye bir ürünü var yumurta sentezlenmesi için kullanıyor.Yumurta sayısının artmasına katkısı olur mu acaba?Birde ilaç kullanım sonrası probiyotik takviyesi olarak ne tavsiye edersiniz.

6. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Greenvet'in ürünleri tartışmasız çok kalitelidir.Apasprint bizzat jumbolarda kulladığımız çok başarılı bir üründür.Fakat fiyatları biraz pahalıdır.Probiyotik olarak Greenvet Eubiotik,Versele Laga Probizyme,Biyoteksin Lc kullanabilirsiniz.Ama bu üçünden en iyisi Greenvet marka Eubiotiktir.

7. erdal
    Gizli

erdal Guest

Cevabınız için çok teşekkür ederim.Son olarak bir soru daha sorayım 10 takım kuşum var ne yem tavsiye edersiniz.

8. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Yem olarak alabileceğinizin en iyisi şuan bizim yapmış olduğumuz Belçika tohumlarını kullanarak Mybest Excellent yemdir.
    Yem içeriği:Ak darı,sarı darı,kızıl darı,perilla,nijer,kenevir,iç yulaf,kurutulmuş dut,aspur(saka yemi),aspir,soyulmuş çekirdek,çekilmiş keçi bonuzu extratı,susam,gerçek meyve ve tohumdan yapılmış granülatlar
    Versele Laga muhabbet ve King muhabbet kuşu yemini tavsiye ederiz.

9. erdal
    Gizli

erdal Guest

Mybest Excellent yem içeriği çok kaliteli ama fiyatı biraz pahalı geldi.

10. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Toplu alımlarda indirim yapılmaktadır.Erdal bey

11. erdal
    Gizli

erdal Guest

Siteye baktım ama çuvalını göremedim en fazla 5kilo şeklinde var.Bu yemin çuvalı çıkacak mı?Çuvalı yoksa 20 kg si için fiyat verebilirmisiniz.

12. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Çuval ambalajları tasarım aşamasındadır.Yaklaşık olarak 20 gün sonra çıkacaktır.Sizin madur olmamanız adına 20kg alırsanız.190tl kargo dahil olarak gönderebiliriz.

13. erdal
    Gizli

erdal Guest

Çok teşekkür ederim.Allah razı olsun sıkılmadan cevap verdiğiniz için sitenizden bu ürünü bu fiyata nasıl sipariş vereceğim 4 adet sepete ekleyince 260tl olarak karşıma çıkıyor.

14. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Erdal Bey siz 190 tl lik herhangi bir ürün alın ben ana panele not düşüyorum.Size 20 kg Mybest Excellent yem gönderilecektir.

15. erdal
    Gizli

erdal Guest

Çok teşekkür ederim.Ben siparişi geçiyorum.Bu arada ben kimle görüştüm.

16. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Adım:Ekrem Soycaklı Mybestpetshop yöneticisiyim.
    Saygılarımla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

#16 mybestpetshop, 28 Mart 2015
    Son düzenleme: 28 Mart 2015
  17. erdal
    Gizli

erdal Guest

Teşekkürler Ekrem Bey sitenizin iletişim bölümünden numaranızı alıyorum.Bir sorum olduğunda danışabilirmiyim?

18. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Adres : Karlıtepe Mah. Ordu Cad. No:217 Pazariçi - G.O.Paşa - İSTANBUL

TELEFON İLE DANIŞMA SAATLERİ:10:30 - 21:00 ARASIDIR.

MAĞAZA 0212 563 42 24

ERSİN ÖZTÜRK 0532 420 74 35

EKREM SOYCAKLI 0554 825 70 25

EMRE YOLCU 0538 959 31 66

Tüm arkadaşlar konuya hakimdir.İstediğiniz kişiye danışabilirsiniz.

19. erdal
    Gizli

erdal Guest

Çok teşekkürler Ekrem Bey hayırlı akşamlar

20. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Rica ederim Erdal Bey hediye ürün gönderilmesi içinde ayrıca kargo bölümüne not düştüm.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş