petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Neo-Terramycin kullanan veya bilen var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Erman ARSLAN tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Aslında Muhabbet kuşu ve Güvercin üretimi yapan birisinden aldım. Hem hastalık için antibiyotik hemde bu süreçte vitamin eksikliği için kullandığını söyledi. Aranızda kullanan veya bilen varsa bilgi verebilir mi? Üzerini okuduğumda genelde çiftlik hayvanları için kullanımı konusunda bilgi var. Acaba Bizim mubişlerin hastalığı için çare olur mu? Ayrıca hastalık ve düzenli vitamin konusunda ne önerirsiniz?

2. Umay Kundakci

Merhaba;

Süper ilaçtır gerçekten. Kuşunuz hasta olduğunda suyuna prinç tanesi kadar karıştırın. İçini temizler, ishalse ishalini keser. 3 gün kullanılması iyidir. Ay nerden buldunuz ben bulamıyorum :(( bi kez buldum sonra yok..

3. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    :) Ben de şüphe etmiştim alırken. İshal veya hastalık yok çok şükür ama aldığım kişi tavsiye edince elimde bulunsun diye aldım zira mubişler çok hassas, ne zaman ne olacağını bilemiyoruz. Peki normalde bir sorun yoksa vermemek mi lazım? Bu arada ben Ankaraya geleceğim Nisanda istersen getiririm :)

4. Umay Kundakci

Vitamin gibi kullanılmaması gerek. Ama halsizlik ishal gibi durumlarda prinç tanesi kadar verilince etkisi çok iyi oluyor. Bulamazsam isterim valla :) vitamin olarak avisol kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

5. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, Avisolde vardı aslında. Yarın onu da alayım. Eğer istersen getiririm gerçekten. Nasıl olsa geleceğim 2. memleketim Ankaraya. Jumbo almaya geleceğim. Üretici arkadaşlar fazlasıyla var ankarada. :)

6. Bğe1864

Bğe1864 Guest

arkadaşlar ben bu ilacı nereden temin edenbilirim bilginiz var mı

7. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    ben kullanıyorum çok iyi bir ilaç ayda 1 koruycu olarakta kullanıyorum 2 lt suya 1 çay kaşığı olarak kullanıyorum ben

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:44 -->-> Daha önceki mesaj 09:43 --

bazı eczanelerde var

8. Murat NUR

Murat NUR Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    15
    herhangi bir eczaneden bulabilirsiniz, ben güvercinlerime hastalandıklarında veriyorum ama sağlıklı kuşa verilmez diye biliyorum. nasılki sizler hasta olmadığınız durumlarda antibiyotik kullanmıyorsanız, hayvanlar için de aynı şey geçerli.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. neo te

,
  2. muhabbet kuşu TERRAMYCİN

,
  3. terramycin kus için

,
  4. teramisin kusa surulurmu,
  5. neo-terramycin,
  6. terramycin neo