petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nerede hata yapıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet Ali ÖZÖĞÜR tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce salma kafeste görüp birbiriyle anlaşan bir çift kuş aldım üreticiden.üretici daha önce yavru aldığını söylemişti.kuşlar yaşlı değil çünkü forumda resmini de paylaşmıştım ve kuşların yaşlı olmadığını söyledi arkadaşlar.mama yaptım sularına bal karıştırdım sularına vitamin ekledim ama daha tık yok nerede yanlış yapıyorum ben yardımcı olun

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yuvalık taktıınızmı :D

3. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

ilahi cem bey:)

yuvalık takılı girip çıkıyorlar ama çiftleşmediler bir türlü.dişinin ceresi karardı baya erkekte mi iş yok anlamadım

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    bekliycen ben yavrudan aldım çiftleşmesini 1.5 yıl bekledim sen 2 ay beklmıssın çokmu şimdi kuluçka mevsımı kuslarda fazla alakadar olma bırak kendi hallerine utandırma kusları

5. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

yemlerini ve sularını kontrol edyorum sadece kendi hallerinde duruyorlar.2 ay çok değil ama sonuçta yabancı iki kuş değil anlaşmış bir çift

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar belki sen almadan önce kuluçkadan kalkmıs olabilir dostum

7. Serhat Yağ

İnternetten kızıştırma yöntemlerine bakmaya ne dersin ?

8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yanlış yaptığın birşey yok. Çiftleşme süresi kuştan kuşa değişiyor. Ben farklı petshoplardan iki kuş aldım, eve getirdiğim hafta çiftleştiler 2. hafta yumurtladı.

Sayfayı Paylaş