Karadeniz Pet

Nereden kafes alabilirim ?

AB990

Meraklı Üye
image.jpeg
image.jpeg
Ben öğrenciyim ve kaçmış bir kuş buldum ne yazık ki sahibini bulamadım kuşum bir yaşında olduğundan eğitmem zor eş alıp yavru almak istiyorum yoksa şuanki kafesi kendisine yeterli.
Öğrenci olduğumdan dolayı davetsiz misafirime olabildiğince uygun ve güzel bir kafes almak istiyorum sanırım internet üzerinden daha uygun oluyorlar.
Fotoğraflarını paylaştığım kafesler forumda ki konu açıp kafesini paylaşan arkadaşlar onlardan alıntı fotoğraflar.
İşte bu fotoğraflarda ki kafesleri çok beğeniyorum nerden alabilirim ve fiyatı ne kadardır ?

Fotoğraf sahiplerine ulaşıp sormayı denedim ama görmediler diye düşünüyorum.

daha buyuk bir kafes alman daha iyi. sonucda yavru istiyorsun. kusun en azin 2-6 arasi yavru yapicak +2 de senin kus sigmazlar buraya

daha buyuk bir kafes alman daha iyi. sonucda yavru istiyorsun. kusun en azin 2-6 arasi yavru yapicak +2 de senin kus sigmazlar buraya
Öyle tabi ama o zaman üretime girmiş gibi olmazmıyım belki olan yavruların bazılarına muhabbet kuşu beslemek isteyenlere veririm

Elimde böyle bir kafes var bunun gibi bir iki tane daha olabilir depoda yavrular için olmaz mı

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    473.6 KB · Görüntüleme: 39
idare ettirirsen eder ama saglikli degil kucuk yavrulari 3-4 ayliga kadar 2 ser tane o tur kafese koyabilirsin ama tabiki saglikli degil

idare ettirirsen eder ama saglikli degil kucuk yavrulari 3-4 ayliga kadar 2 ser tane o tur kafese koyabilirsin ama tabiki saglikli degil
Anladım haklısınız maddi yönden biraz sorun var o yüzden şuan bı fotoğraflardakini alabilirim ancak tabi bunlarında fiyatını uygun bulursam sizce ne kadardır ?

Benim kanaldan kafes tanıtımını izleyebilirsiniz. Üstteki fotoğraftaki kafes çok uygun. Tünek, yemlik v.s nasıl olmalı video da bulabilirsiniz.
Ben daha dün o kafesten bir petshoptan satın aldım. 30 TL. Markası özvardar. ölçüleri yaklaşık 60x40x40 cm. Bir veya eşli kuş beslemek için idealdir.

Benim kanaldan kafes tanıtımını izleyebilirsiniz. Üstteki fotoğraftaki kafes çok uygun. Tünek, yemlik v.s nasıl olmalı video da bulabilirsiniz.
Ben daha dün o kafesten bir petshoptan satın aldım. 30 TL. Markası özvardar. ölçüleri yaklaşık 60x40x40 cm. Bir veya eşli kuş beslemek için idealdir.
Nerede oturuyorsunuz acaba ve ilk fotoğraftı kafesimi 30 tl ye aldınız :)

Evet ilk fotoğraftakini 30TL ye aldım hem de aksesuarlarıyla birlikte. İmzamı okursanız hem nerede oturduğumu hem de kafesi nereden aldığımı öğrenmiş olursunuz.

üretim amaçlı pvc hariç ben interneti pek önermem kargo masrafı vs. ile daha pahalıya gelir sorun olmayacaksa sahibinden gibi yerlerden 2. el kafesler alın insanların kuşları ölüyor nereye öldü fiyatına herşeyini elden çıkarıyor uygun fiyatlı ancak böyle alırsınız. diğer türlü kargosuyla astarı yüzünden pahalıya denk geliyor.

üretim amaçlı pvc hariç ben interneti pek önermem kargo masrafı vs. ile daha pahalıya gelir sorun olmayacaksa sahibinden gibi yerlerden 2. el kafesler alın insanların kuşları ölüyor nereye öldü fiyatına herşeyini elden çıkarıyor uygun fiyatlı ancak böyle alırsınız. diğer türlü kargosuyla astarı yüzünden pahalıya denk geliyor.
Anladım sahibindene bir bakayım teşekkür ederim

Evet ilk fotoğraftakini 30TL ye aldım hem de aksesuarlarıyla birlikte. İmzamı okursanız hem nerede oturduğumu hem de kafesi nereden aldığımı öğrenmiş olursunuz.
Nerede otırduğunuzu öğrendim ama kafesi nereden aldığınızı öğrenemedim

Geri