Karadeniz Pet

Neredennn Nereyeeee (Eksik varmmi)

Ahmet Tan

Meraklı Üye
bu hobiye baslayali yaklasik 6 ay olddu oncelikle 1 cift hediye kus geldi yumurta veren ama ne yazikki disisi yumurta cikartirkken rahmetli oldu ben ozamanlar bilmiordum tabi yumurta tikanmasi ne vazalin surulur filan derken kotu bi yontemle ogrenmis olduk

sonra dedik madem oldu bir disi alalim yanina yanliz kalmasin ve eslensin yavrularmiz olsun egitelim dedik

zaman gecti insanin icini Hirs kaplar oldu yavru istior olduk ve 1 cift daha aldik yanlarina ama sonuc gene husran

Onlarda bi canli atsan ataman satsan sataman bakik bole olmuor bi kcuk salma alalim dedik 2 cift dursun yanına

O yanlar hic bitmedi nedensse :) kisaca fotograflarla ve bugun buyuk ugraslarimla hayalimdeki let isik sisteminide tamamlayip yanlarina bi muzuk kutusu koyup muzik dinletiorum fotograflari yollyorum eksigim varsa yada onerileriniz lutven paylasinfiz

saygilarimla ACEMİ KUŞCU

gjZO9O.jpg

lBvO9k.jpg

REon9j.jpg

4YbaGA.jpg

d4kO7D.jpg

8mDY2V.jpg

NYrZgP.jpg

6Y5JqW.jpg

JdnQkB.jpg

Gbo927.jpg

gjZOV2.jpg

aP2z0O.jpg

y2L0Ra.jpg

rYZO8M.jpg

8mDYQV.jpg

cok tesekkur ederim eksik gordugunuz bisi varmmi acaba

Çok güzel kuşlarınız var Maşallah :).Hayırlı üretimler :).

cok tesekkur ederimm

güzel gelişler :) apart kafes çakmak kafes üretimi mi ? fiyaT NE Kadar ?

bana kuslarla beraber yaklasik hepsi 2 bini buldu arkadaslar lutven masssallah diyin

tesekkur ederimmm

Maşallah hocam. Ledleri nasıl yaptınız öğrenebilirmiyim acaba

tum gun onlarla ugrastigimi soylebilirim kuslari pvcnin folluk kismina soktum tulbentle kapattim on izgarayi soktum guzlce yapistirdim 4 katta ayni onlari sonra obur 4 katli demir onlan kafesle birlestirdim okadar

Yok hocam ben hangi ledlerden kullandınız onu merak etmiştim. Şerit ledmi acaba yoksa başka şekil birşeymi

tek cipli silikonlu gunes isigi

Peki hocam bu kuşların gözünü almıyormu yada bir zararı yokmu?

valla kanaryanin gozleri daha narindir benim bildigim kanaryada kullanilior ama bunda bende ilk defa deniyorum

bisi daha duydugum verimide arrtttiriormus

Hocam benimde kendi yapımım bir kafes var ona kullanmak istiyorum ondan soruyorum zararı yoksa bende yapacağım çünkü içi gerçekten karanlık oluyor. İyi akşamlar.

Resmini ekliyorum.

a5ypu3u8.jpg

valla guzel durur bende ondan dolayi yaptim hemen hemen aynnii ben bide zaman ayarli piriz taktim aksam saat 8 den 10 a kadar sabah 5 den 7 ye kadar yanacak insallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

guncelllllllllllllll

Hocam ben şimdi düşündümde acaba gün ışığı yerine beyaz yapsak nasıl olur sizce zararı olurmu beyazın

bende beyaz let de var onun altina disi koydum tek basina ama kizma yada duyarlilik gostermedi bende gorsel olarak sari aldim gorsel zevki cok baska :)

Hocam hayvanlarda sarı yada beyazın herhangi bir görsellik dışı bir artısı yada eksisi varmı acaba onu merak ediyorum. Benim gözüme beyaz daha.iyi görünüyor görsel olarak.

Geri