Karadeniz Pet

nereye koysam bilemedim

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
arkadaşlar kuşlarıma salma yaptım 2 tne kuşum var çiftler yvalık yaklaşık 60 cm fln yukarı taktım o taraf dha sakin gb dıe kuşumun yuvalıga hc ilgisi yok acba yernı degıstrmelımıyım ya yumurtlarsa yawruları zamanı gedıgınde nasıl dışarı çıkarck yere düşerler sizce çokmu yuksege takmısım uvalıgı ne yapmalıym yardm edermısnz

arkadaşlar kuşlarıma salma yaptım 2 tne kuşum var çiftler yvalık yaklaşık 60 cm fln yukarı taktım o taraf dha sakin gb dıe kuşumun yuvalıga hc ilgisi yok acba yernı degıstrmelımıyım ya yumurtlarsa yawruları zamanı gedıgınde nasıl dışarı çıkarck yere düşerler sizce çokmu yuksege takmısım uvalıgı ne yapmalıym yardm edermısnz

kuşlar ne zamandir sende...

2 ay oldu neden sordun

hım 2 ay olduysa normal dostum yuvalık fln alişmalari lazim. 2 3 ay sürebiliyor gerci benım dişi ilk aldiğim zaman girmişti. ama senınki salma kafes olduguu için sanırım tam ihiticayi oludu zmn giriyor diye duymuştum... yanı kızıştıgı zaman yuva duzenliyip yumuruluyor diye biliyorum... salma kafeslerde... kaç kuşun var fotolarini görmek isterim

ıkı tne var
aldıgmda çift degıllerdı kendım sectım smd çift oldular ama dişimn hc ılgısı yok yuvalıga salma yapmadn öncede kndı kafeslerndeyknde ılgısi yktu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

yüklim resmlerni gör :)

ıkı tne var
aldıgmda çift degıllerdı kendım sectım smd çift oldular ama dişimn hc ılgısı yok yuvalıga salma yapmadn öncede kndı kafeslerndeyknde ılgısi yktu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

yüklim resmlerni gör :)

yükle salma kafeslere genel de 2 tane çif kuş atiyolar...

ay bı çift dha alamam yawrulkarıda olursa nası bakcam allh bılr kç tne yumurtlıck

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

us4h5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

us4j8.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

us4kb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

us4lj.jpg

bence yavrular kolay kolay düşmez doğadaki kuşlara baktığımızda kuşların yükseğe adapte olduklarını görüyoruzayrıca salman güzel olmuş ama kuşlar ahşabı kemirdiğinden zamanla çubuklarda çapaklar oluşur buda mubişlere zara verir

dostum once şu oyuncaklari kaldir ... salincak fln ay nın karşisında başka bir kuş var saniyor cunki diger eşi ile ilgenmiyor ve yuvaya girmemesinin nedeni bu olabilir...kafesi güzel bişey e benziyor ahşap sanırım.

ilk deneyımım elimden geldıgı kdr ypmaya çalıştım ve çıtalar kalın çok inceltemezler ve keşke yawru alsamda o kıymık olanyerlerı zımpalarım hç sorun degıl bı yavru alamadan ölcem gtcem o olcak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

wlla çıtadan yaptım neydn oldugnu bımıom marangozdan aldım bayanım dedıysem de okdr herseydn anlamıom yan :) verdı işte marangoz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

salmaya geçireli dha bıkac gun oldu çabk alıssnlar dıe taktım oyuncklarnı

Süsleri çıkartın ilgilenir yüksek ihtimAl

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri