petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nereye koysam bilemedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

arkadaşlar kuşlarıma salma yaptım 2 tne kuşum var çiftler yvalık yaklaşık 60 cm fln yukarı taktım o taraf dha sakin gb dıe kuşumun yuvalıga hc ilgisi yok acba yernı degıstrmelımıyım ya yumurtlarsa yawruları zamanı gedıgınde nasıl dışarı çıkarck yere düşerler sizce çokmu yuksege takmısım uvalıgı ne yapmalıym yardm edermısnz

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuşlar ne zamandir sende...

3. tarçın ve şaşkın

2 ay oldu neden sordun

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım 2 ay olduysa normal dostum yuvalık fln alişmalari lazim. 2 3 ay sürebiliyor gerci benım dişi ilk aldiğim zaman girmişti. ama senınki salma kafes olduguu için sanırım tam ihiticayi oludu zmn giriyor diye duymuştum... yanı kızıştıgı zaman yuva duzenliyip yumuruluyor diye biliyorum... salma kafeslerde... kaç kuşun var fotolarini görmek isterim

5. tarçın ve şaşkın

ıkı tne var
    aldıgmda çift degıllerdı kendım sectım smd çift oldular ama dişimn hc ılgısı yok yuvalıga salma yapmadn öncede kndı kafeslerndeyknde ılgısi yktu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

yüklim resmlerni gör :)

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yükle salma kafeslere genel de 2 tane çif kuş atiyolar...

7. tarçın ve şaşkın

ay bı çift dha alamam yawrulkarıda olursa nası bakcam allh bılr kç tne yumurtlıck

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:15 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:16 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:18 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

8. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    bence yavrular kolay kolay düşmez doğadaki kuşlara baktığımızda kuşların yükseğe adapte olduklarını görüyoruzayrıca salman güzel olmuş ama kuşlar ahşabı kemirdiğinden zamanla çubuklarda çapaklar oluşur buda mubişlere zara verir

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum once şu oyuncaklari kaldir ... salincak fln ay nın karşisında başka bir kuş var saniyor cunki diger eşi ile ilgenmiyor ve yuvaya girmemesinin nedeni bu olabilir...kafesi güzel bişey e benziyor ahşap sanırım.

10. tarçın ve şaşkın

ilk deneyımım elimden geldıgı kdr ypmaya çalıştım ve çıtalar kalın çok inceltemezler ve keşke yawru alsamda o kıymık olanyerlerı zımpalarım hç sorun degıl bı yavru alamadan ölcem gtcem o olcak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

wlla çıtadan yaptım neydn oldugnu bımıom marangozdan aldım bayanım dedıysem de okdr herseydn anlamıom yan :) verdı işte marangoz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

salmaya geçireli dha bıkac gun oldu çabk alıssnlar dıe taktım oyuncklarnı

11. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Süsleri çıkartın ilgilenir yüksek ihtimAl

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. tarçın ve şaşkın

çıkrdm bşka ne ypmalıyım

13. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri: