Karadeniz Pet

Neyi var?

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
M

müge

Guest
Arkadaşlar bugün kuşum sanki çok halsizmiş gibi sürekli uyuyor. Kafesinin bir köşesine gidip saatlerce uyudu. Bir şeyi mi var birde siz bakın video gönderiyorum.Videoyu yükleyeli yaklaşık 1 saat oldu ama hala daha aynı yerinde uyuyor. Az önce kalktı yemini yedi biraz sonra tekrar aynı yerine gidip uyudu.Evin içi çok iyi yani soğuk değil ama titriyor biraz.Havuç veriyorum küçük bir tane rendeleyip çok seviyor ondan kaynaklı bir şey olmuş olabilir mi? Havucu ne sıklıkla vermeliyim? Kuşum 40 günlük alalı 6 gün oldu ve kafesten daha hiç dışarıya çıkarmadım..
[YOUTUBE]HQqmI9BJPL0&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Şimdi bir daha deneyebilirsiniz izlemekle.. Ballı krakeri daha hiç yemedi.

ishali yoksa suyuna vitamin damlat.

Tamamdır şimdi görebilirsiniz. =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:09 -->-> Daha önceki mesaj 20:58 --

bu video gizlidir diye bir yazı çıkıyor

şimdi görebilirsiniz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:09 --

video oynatılamıyor ballı kraker kullanıyosan ondan olabilir

şimdi görebilirsiniz. krakeri hiç yemedi daha..

Balli yemi yiyemez tabi bence biraz hasta gibi duruyor.acil yumurta maması yapıp tabana serbin bence

Sıcak tutun üşümüş garibim. Sıcak havluya sarın ya da kaloriferin yanına koyun. Kafesin etrafını da bir battaniyeyle sarın. Hava çok soğuk üşütmüş olabilir.

Balli yemi yiyemez tabi bence biraz hasta gibi duruyor.acil yumurta maması yapıp tabana serbin bence

Tamamdır yaparım ballı krakeri neden yiyemez peki?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

Sıcak tutun üşümüş garibim. Sıcak havluya sarın ya da kaloriferin yanına koyun. Kafesin etrafını da bir battaniyeyle sarın. Hava çok soğuk üşütmüş olabilir.

Üzerinde örtüsü var aslında klima da açık ama bilmiyorum. Kafesin bir köşesine gidip orda uyuyor kafasını kafese koyuyor belki de o yeri çok sevdi bilmiyorum..

Daha koparamayabilir.gücsüz duruyorya yazik.o sert ya.ondan dedim

40 günlük demişsiniz. Onlar şimdi annelerinin altında uyudukları zamanı ararlar. Bakın elinize alın nasıl sığınmak isteyecek. Çok küçük daha. İstediğiniz kadar klimanın yanına koyun sığınma ihtiyacı var üzerine küçük bir el havlusu koyun nasıl hoşuna gider onun.

Birde ballı krakeri siz hazırlamadıysanız vermeyin sentetik yapıştırıcı kullanılıyor hazır krakerlerde. Zararlı, zehirleyebilir onu. Elma verin daha iyi. :)

40 günlük demişsiniz. Onlar şimdi annelerinin altında uyudukları zamanı ararlar. Bakın elinize alın nasıl sığınmak isteyecek. Çok küçük daha. İstediğiniz kadar klimanın yanına koyun sığınma ihtiyacı var üzerine küçük bir el havlusu koyun nasıl hoşuna gider onun.

Birde ballı krakeri siz hazırlamadıysanız vermeyin sentetik yapıştırıcı kullanılıyor hazır krakerlerde. Zararlı, zehirleyebilir onu. Elma verin daha iyi. :)

Tamam öyle yapim ama elime hiç gelmiyor çok korkuyor bakıyo elime öylece. Yem koydum avucuma ama gelmedi kaç gündür deniyorum hiç gelmiyor.Kafesin üzerinde el havlusu ve eşarp var karanlık oluyor zaten hemen uyuyor öyle olunca.

Geri