Karadeniz Pet

Nezaman yumurta bırakırlar?

• Konbuyu başlatan Sertac SAYAR
  • Başlangıç tarihi
Yuvalığa girip çıkma durumu nasıl dişinin? Benim kuş yuvalıkla ilgilenmeye başladıktan 10-15 gün sonra ilk yumurtayı bırakmıştı 1 sene beklemenin sonunda tabi. Gerçi o yumurtalarda boş çıktı ayrı mesele. İnşallah yakın zamanda yavru alırsın

Tahta tüneklik kullanın, plastik tüneklikte bazen tam dölleme olmuyor, hayvanlar üzerinde dengeyi tam sağlayamıyor

Yuvalığa girip çıkma durumu nasıl dişinin? Benim kuş yuvalıkla ilgilenmeye başladıktan 10-15 gün sonra ilk yumurtayı bırakmıştı 1 sene beklemenin sonunda tabi. Gerçi o yumurtalarda boş çıktı ayrı mesele. İnşallah yakın zamanda yavru alırsın

Teşekkür ederim iyi dikleriniz için dişi kuş Zamanının çogunu yuvalıkta geçiriyor.
inşallah sizde en kısa sürede sağlıklı güzel yavrular alırsınız.

tünek kenara çok yakın gibi geldi bana erkek kuş rahat edemiyor çiftleşmeden verim alamayabilirsiniz

Tahta tüneklik kullanın, plastik tüneklikte bazen tam dölleme olmuyor, hayvanlar üzerinde dengeyi tam sağlayamıyor
Haklısınız en kısa sürede arkadaşa aktaracagım tünek konusunu.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:16 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

tünek kenara çok yakın gibi geldi bana erkek kuş rahat edemiyor çiftleşmeden verim alamayabilirsiniz
Teşekkür ederim bende öyle düşünüyorum arkadaş bu konuda amatör oldugu için bilememiş düzeltmesini söyleyecegim.

Bence de o Tüneği tahta yapmakta fayda var kuş düşmemek için kendini zorluyor.

Aynen tahta tünek daha iyi ve iyi sabitleyip hareket etmemesi gerekli

Rica ederim inş tüyleri kadar yavruları olsun:)

Geri