petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nezle mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Gökhan Almar tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Arkadaslar merhaba. Hatirlayanlar olacaktir kusumu, yaklasik 2 aydir kisik bir sesle otuyor ve kuyrugu hafif asagi yukari sallaniyordu. Bugun baktim ki ceresi bu halde. Ust solunum yollari sikintisi mi var neyi var anlamadim. Hareketlilik yemesi icmesi her seyi normal. Sizce sikintisi ne ve hangi ilaci kullanmaliyim?

2. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
  3. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Yok mu arkadaslar yardimci olabilcek biri?

4. bilgeminnos

bilgeminnos Active Member

Beğenileri:
    44
    konuyu yukarı alalım bu arada hıc basıma gelmedı bılmıyorum ama nezle olduklarında burnu tıkandıkları ıcın soluk almakta zorluk cekerler o yuzden kuyruk asagı yukarı olabılır

forumdakı favorı kusumdur kendısı (masallahı eksık etmıyorum tabıkı) ınsallah duzelır

5. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Veteriner Cem Beyin numarasini paylasmisti bir arkadas. O zamanlar kaydetmistim. Aradim cok yardimci oldu sagolsun. Baytril kullanmaya basladim. Umarim en kisa zamanda iyilesicek.

Seda Çakır bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş