Karadeniz Pet

nezlemi acaba

• Konbuyu başlatan mehmet güzel
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet güzel

Guest
mubişimizi alalı iki hafta oluyo geldiğinden beri ara ara hapşırıyor uzun değil günlük birkaçkere geceleri kaloriferin yanına koyuyorum onun dışında kafesin kapısı açık nezlemi acaba birde kanatlarının altındaki tüyler dökülmüş normalmi acaba

aynen kardeş benimde dün gece hapsurma sesi duydum ve bugün sabahtan bu yana halsiz di kuş portakal verdim biraz yemini felan değiştim suyunu tazeleyip avisol verdim :) Aman dikkat et kardeş benm ki dün gece hapsuruyordu şakır şakır öten kuş bugün hiç ötmedi hala ugrasıyorum dikkatle odayı 40 derece yaptım onun için klima actım sabahtır . Bugün cok halsiz di portakalı yiince biraz kendine geldi öttü nihayet yarın yarından sonra daha iyi olacak inş sakın ufak bir hapsuruk diye kacınma ben kacındım bugün sonucuna katlanıyordum şen şakrak kuşum direncsiz kaldı bugün :)

benim kuş müzik açarsam ötüyor ancak portakal yedirdim demişsin benim kuş birşey yemiyor yeni yeni maydonoz sapı yiyor:) veterinere götürmüştüm damla verdi ağzına damlatamam dedim oda suyuna kat dedi koydum ama bir işe yaramadı pek kuşumu koydum buraya yaşı için 3 4 aylık dediler pek ötmüyor konuşabilirmi acaba kardeş

Geri