petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nigar'la Yadigar :))

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve BEYZA ASLAN tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. BEYZA ASLAN

Merhaba arkadaşlar daha yeni üye oldum bu siteye ve çok faydalı buldum. Özellikle ev yapımı mamalar çok ilgimi çekti herkese çok teşekkür ediyorum. Kuş almayı hiç düşünmüyordum fakat doğum günü dolayısıyla hediye geldi 2 tane. Petshopcu biri dişi biri erkek demiş fakat ben netten araştırdım biraz bana ikiside kız gibi geldi sizinde cevabınızı duymak isterim :) Birinin ismini nigar diğerininkini yadigar koydum. Kız olduğunu farkedince yadiş demeye başladım nolur nolmaz :)) Bugün ilk defa saldım odanın içerisine yadigar hemen pencereye uçtu çarptı içim burkuldu dışarı özlemimi çekiyor ne :( çok acemiyim yardımlarınızı bekliyorum :)
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/attachment.php?attachmentid=1025&stc=1&d=1366394050
    Bu nigar :)
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/attachment.php?attachmentid=1026&stc=1&d=1366394133
    Bu da yadigar :) Yadigarın gagasındaki bu siyahlık bi sorun oluşturur mu?
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/attachment.php?attachmentid=1027&stc=1&d=1366394203
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/attachment.php?attachmentid=1028&stc=1&d=1366394240

2. Umutcan AĞLAR

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.2. resimdeki erkek diğerinin ceresini daha iyi çekerseniz daha da yardımcı olabilir

3. BEYZA ASLAN

Hoşbuldum. Gerçekten mi ya o kadar da araştırmıştım :) Çekip koyarım hemen. Peki yaşı belli oluyormu böyle?:)

4. Umutcan AĞLAR

2,5 aylıktan fazla değiller

5. BEYZA ASLAN

Akşam olduğu için resimler çok net çıkmadı yarın çeker koyarım. Çok teşekkür ederim yardımınız için :) Bide gagasındaki siyahlık hakkında bilgi alabilirmiyim acaba? :)

6. Yücel YETİMOĞLU

1,5 2 aylık yavrularn gagasnda öyle siyahlık olur 1 ay sonra geçer

7. BEYZA ASLAN

Tamam teşekkür ederim :)

8. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...maşaallah güzel kuşlar...tek renk yeşil olan 1,5-2 aylık civarı erkek...kanatlarında sarı olan parçalı kuşunuz diğerinden biraz daha büyük gibi geldi...resimlerden anladığım kadarı ile bu da erkek...daha net resimler ve diğer arkadaşlardan da yorum almanızda fayda var...yanlış bir bilgi vermek istemem...

9. BEYZA ASLAN

Sağolun. Banada daha büyük gibi geldi. Telefondan çektiğim için pek kaliteli çıkmıyor ama sarısı çok olanın ceresi daha açık renk normalde. Yardımınız için sağolun daha kaliteli resimler yüklemeye çalışacağım.

10. BEYZA ASLAN

Peki ikiside erkekse ve biri daha büyükse bi sorun olurmu? Kavga felan ederler mi? Veya bana alışmalarında bir sorun olurmu?

11. Seher Ün ERTEK

ikiside erkekse ilerideölümlere varacak kavgalar olur ama burunlarını net bir şekilde çekerseniz yardımcı oluruz biri kesin erkek ama diğerinden emin olamadım güle güle büyütün :)

12. BEYZA ASLAN

Resim yüklemek istiyorum fakat 97.7 kb sınırmış benimki 2mbmış napmam lazım pek anlamamda?

13. Mehmet ŞEKER

İkisi de erkek gibi geldi bana. Ama kesin sonuç yeni fotolardan sonra belli olur umarım.

14. BEYZA ASLAN

Siteyi biraz karıştırınca herşey bulunuyormuş video için Muhammet beye teşekkür ediyorum:) Bu resimler daha anlaşılır sanırım yorumlarınızı bekliyorum :)

15. BEYZA ASLAN

Yardımcı olcak kimse yokmuu :)

16. BEYZA ASLAN

Arkadaşlar kuşlarımın cinsiyetine bi bakarmısınız ben anlamıyorumda

17. Ezel ALBAYRAK

Hoş geldiniz,beyza hanım.

18. BEYZA ASLAN

Hoşbuldum Ezel bey :) Bi türlü öğrenemedim şu sıpaların cinsiyetlerini. Kızım mı diyim oğlum mu bilemedim :)

19. Y.Emre Aydın

Ezel hanım öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Kuşlarınıza da maşallah diyelim. :)

Gagasında siyahlık olan erkek ama diğeri mevcut resimlerden pek anlaşılamıyor. Eğer resimleri çekerken flash kullandıysanız birde flashsız çekmeyi deneyin.

Sayfayı Paylaş