petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nijer tohumu versem mi kuşlarima ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

çift kuşlarimin yemlerine nijer tohumu kaysam mi 2 çay kaşiği kadar katsam ne 1 ay içinde çifleşirlermi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

cevap vercek arkadaş yokmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 00:47 --

sanırım bilen arkadaşlardan yok :S

2. Samet YILDIZ
    Gizli

Valla ben verdiğime bin pişman oldum çiftleşcekleri varsada yağlanıyorlar bi süre sonra ağır yem kullanacaksan salma kafes al.atıyorsan 1 çay kaşığı at iyice karıştır.mama hazırla,havuç,bal karışımı.

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kış aylarında iyidir sıcak tutar üşümezler ister yemine ister ayrı yemliğe koyun ayrı yemlikte canları istediklerinde yiyorlar

4. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

tşkler ezel bir çay kaşiği kadar koyarım yemlerinin içine fazla koyunca sonra uçması uzun süre aliyormuş diye duydum o yüzden az koymakta fayda vardir.

Sayfayı Paylaş