petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nijer tohumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OnurArtürk tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. OnurArtürk

Sade mi veriliyor yemle karışık mı ? Kac hafta 1 veriliyor ?

2. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeme karıştırıp verebilirsin çiftleştirmeyi düşündüğün kuşların yemine 4/1 oranında katıp verebilirsin.

3. OnurArtürk

Sade olurmu yarım yemlik cokmu ? Ben öyle verdim de ?

4. Yılmaz Ç.

Yarım yemlik çok. Yağlanma yapar.

5. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Her yemliğe 1'er çay kaşığı kadar katarsan yeterli , fazlası yağlanma yapar.

6. OnurArtürk

Zararli yani , kac günde 1 vermeliyim ?

7. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    benim 1 kg yem kavanozum var onun içine 1 paket döktüm karıştırdım 100 gram var her halde her yemde veriyorum , sende her yem değiştirmene 1 kaşık koyabilirsin.

8. ibraksum

ibraksum Guest

Bende yemine karıştırdım ama nijerleri yemiyor seçiyor , gerçi benim kuş öyle siyah olan herşeyi seçiyor yemin içinde , sonuç nijeri yediremicem heralde

9. OnurArtürk

Paket derken nijer tohumu kilo ile satılmiyomu ben bugün aldimda ne oldugunu bilmiyodum ilk kez gördüm kücük ince uzaktan cay gibi gözükuyor deme sacma oldu ama kuslara yanlis birsey vermek istemiyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Sadece nijer tohumu at biraz azickta yem at yer

Sayfayı Paylaş