petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

nijer vitamin ve oda parfumu hakkinda sorularim var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VEYSEL MUSTAFA SAHİN tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

1-Nijer tohumunu nerden satin alabiliriz(etrafimizdaki petshoplara sordum bulamadim) 2-hangi vitaminleri onerirsiniz ve nerden temin edebiliriz 3- oda parfumu veya normal parfumun kuslara zarari olurmu cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim

2. Eren ERDEM

Nijer bazı kuş yemlerinin içinde bulunuyor. Ancak ayrıca almak isterseniz aktarlarda bulabilirsiniz. Diğer konulardaysa daha deneyimli arkadaşlar bilgilendirme yaparlar :)

3. H. Mehmet YILDIZ

1-Aktarda var.
    2-Ben avisol kullanıyorum.
    3-Olur

4. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Yemlerin icinde okan nijer tohumu kizistirmak icin yeterli mi yoksa ayrica almak gerekir mi bide bu vitaminleri petshoplarda bulabilir miyim

5. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Cevaplarinizi bekliyorummm:)

6. Sevtap DERİN

Nijer tohumunu yazın verme ishal yapıyor.

7. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kanarya yemi al icinde bolca cikar nijer tohumu buyuk marketlerde(logosu hayvanli market :) bulabilirsin.3-4 gun once aldim 5 tl idi.Ayrica olasi hastalik durumlarinda en kolay kanarya yemi yiyebiliyorlar

8. Tunç ÇAĞATAY

İnsanlar için kullanılan güzel kokular yani oda spreyleri vb evet zarar verir biz bile ilk sıkıldıgında rahatsız olabiliyorsak koca akcigerlerimiz ile mubişleri duşunun

9. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Kanarya yemini normal vermem mi lazim yoksa normal yemle karistirip mi vereyim tam anlayamadim

10. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    farketmez normal yemle karistirip yapabilirsin.Ayri yemlikte takarsan bir kac farkli yem olsa da kanarya yemine alisacaklar o yuzden tercih etme

11. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Hangisini tercih etmiyim anlamadim bide icindeki nijer fazla gelmez dimi normal yemle karistirirsam

12. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nijer tohumunu aktardan alabilirsin. Vitaform güzel bir vitamindir bence. Parfümler içerisindeki kimyasal maddelerden dolayı zararlı olabilir

13. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Dediginiz vitamini nerden temin edebilirim

14. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Veterinerlerden ve pet shoplardan bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş