Karadeniz Pet

nijer vitamin ve oda parfumu hakkinda sorularim var

• Konbuyu başlatan VEYSEL MUSTAFA SAHİN
  • Başlangıç tarihi
V

VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Guest
1-Nijer tohumunu nerden satin alabiliriz(etrafimizdaki petshoplara sordum bulamadim) 2-hangi vitaminleri onerirsiniz ve nerden temin edebiliriz 3- oda parfumu veya normal parfumun kuslara zarari olurmu cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim

Nijer bazı kuş yemlerinin içinde bulunuyor. Ancak ayrıca almak isterseniz aktarlarda bulabilirsiniz. Diğer konulardaysa daha deneyimli arkadaşlar bilgilendirme yaparlar :)

1-Aktarda var.
2-Ben avisol kullanıyorum.
3-Olur

Yemlerin icinde okan nijer tohumu kizistirmak icin yeterli mi yoksa ayrica almak gerekir mi bide bu vitaminleri petshoplarda bulabilir miyim

Hocam kanarya yemi al icinde bolca cikar nijer tohumu buyuk marketlerde(logosu hayvanli market :) bulabilirsin.3-4 gun once aldim 5 tl idi.Ayrica olasi hastalik durumlarinda en kolay kanarya yemi yiyebiliyorlar

İnsanlar için kullanılan güzel kokular yani oda spreyleri vb evet zarar verir biz bile ilk sıkıldıgında rahatsız olabiliyorsak koca akcigerlerimiz ile mubişleri duşunun

Hocam kanarya yemi al icinde bolca cikar nijer tohumu buyuk marketlerde(logosu hayvanli market :) bulabilirsin.3-4 gun once aldim 5 tl idi.Ayrica olasi hastalik durumlarinda en kolay kanarya yemi yiyebiliyorlar

Kanarya yemini normal vermem mi lazim yoksa normal yemle karistirip mi vereyim tam anlayamadim

farketmez normal yemle karistirip yapabilirsin.Ayri yemlikte takarsan bir kac farkli yem olsa da kanarya yemine alisacaklar o yuzden tercih etme

Hangisini tercih etmiyim anlamadim bide icindeki nijer fazla gelmez dimi normal yemle karistirirsam

nijer tohumunu aktardan alabilirsin. Vitaform güzel bir vitamindir bence. Parfümler içerisindeki kimyasal maddelerden dolayı zararlı olabilir

Veterinerlerden ve pet shoplardan bulabilirsiniz.

Geri