Karadeniz Pet

Nisan Ayı Yarışmamız Başladı - HOBİPET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kazananlara tebrikler hayırlı olsun

emegi geçen herkese teşekür ederim [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] akşam bilgileri yollarım

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] ve [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] emeğinize ve kesenize bereket teşekkür eder saygılarımı sunarım. Hayırlı akşamlar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] ve [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] emeğinize ve kesenize bereket teşekkür eder saygılarımı sunarım. Hayırlı akşamlar.

Rica ederim kardeşim :) Güzel günlerde kullanman dileklerimle.

-------------------------------------------------------------------------------------

AD-SOYAD, ADRES ve İLETİŞİM NUMARASI bilgilerinizi [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] firma yetkilisine ilettim kargolarınız yarın Allah nasip ederse bir aksilik çıkmazsa yola çıkıyor :)

Sevgi ve Saygılarımla.

Hayırlı uğurlu olsun...

Öncelikle hayırlı olsun kazananlar a hayırlı olsun yarışmaya katılma isteğimi belirttigim halde neden çekilişte ismim yazılmadı ?

Öncelikle hayırlı olsun kazananlar a hayırlı olsun yarışmaya katılma isteğimi belirttigim halde neden çekilişte ismim yazılmadı ?

Merakımdan yönetici olmadığım halde bakayım dedim. İsminiz yanlış görmediysem videonun 36. saniyesinde geçiyor. Altlarda gözüküyor.

Son düzenleme:
Sayin [MENTION=4613]mehmetcan[/MENTION] bey bizde asla yanlis olmaz :)

Nevzat abim ilgi alakan icin cok tesekkur ederim sagol.

Yarışmanın hediyeleri elime ulaştı. [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION]'e çok teşekkür ederim. Ayrıca yarışmayı düzenleyen ve hediyelerin ulaşmasına aracılık eden [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] 'e de ayrıca teşekkür ederim.

Ek olarak özel bir tebrik de beni hiç yanıltmayan Aras Kargo firmasına. Sağ olsunlar ne zaman kargo getirseler içindekileri patlatıyorlar. Bu sefer de Hobipet'in yarışmada hediye olarak gönderdiği yemin kutusunun kapağının çıkarak yemin yarısından fazlasının kargo kutusunun içine dökülmesine yol açmışlar. :mad:

Yarışmanın hediyeleri elime ulaştı. [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION]'e çok teşekkür ederim. Ayrıca yarışmayı düzenleyen ve hediyelerin ulaşmasına aracılık eden [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] 'e de ayrıca teşekkür ederim.

Ek olarak özel bir tebrik de beni hiç yanıltmayan Aras Kargo firmasına. Sağ olsunlar ne zaman kargo getirseler içindekileri patlatıyorlar. Bu sefer de Hobipet'in yarışmada hediye olarak gönderdiği yemin kutusunun kapağının çıkarak yemin yarısından fazlasının kargo kutusunun içine dökülmesine yol açmışlar. :mad:

Benim kargo da eve ulaşmış dün. Eve gec geldiğim için yazamadım. [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] kardeşime ve [MENTION=16972]Hobipet[/MENTION] e tekrar teşekkür ederim.
[MENTION=7006]Nevzat Samet BAYKAL[/MENTION] ayni durum benimde başıma gelmiş kutu zaten harap ve bitqp düşmüş bantlarin üzeri ful yem olmuş. Yem kutusunu bir açtım icinde 200 300 gr yem anca kalmış:)

[MENTION=62]Yusuf YALÇINKAYA[/MENTION] bu kargo firmalarına ne söylesek az bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri