Karadeniz Pet

Nisan Ayı Yarışmamız Başladı - MYBESTPETSHOP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ilk defa boyle bir organizasyona katildim ve Mybestshop tarafindan hediye kazandim..Tesekkur ederim hediyeler icin.

Sitemizin Emektar Üyesi değerli [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] abim vallahi bu sefer şansın senden yana olmasına çok ama çok sevindim :) Tebrik ederim abim. Güle güle kullan.

Rica ederim abim :)

Yedek talihli olmuşum, ondada 3. sıradayım arkadaş ya :)

Hayırlısı olsun :) Bir başka yarışmada inşAllah şans sizden yana olur.

Valla ne yalan söyleyeyim bende hayatımda bir çekilişten ödül kazandım. Emeği geçenlere teşekkürler.

Vallahi ne yalan söyleyeyim [MENTION=10963]Fatih Köle[/MENTION] abim bende ilk defa bu kadar çok sevindim. Bu yarışmamızda gerçekten ihtiyacı olanlara ve ilk defa hediye kazananların olmasına ayrıca çok sevindim :) Tebrik ederim abim. Güle güle kullan.

Rica ederim abim :)

Aboww biri de bana çıkmış Teşekkürler mybest katılımcılara ve duzenleyenlere çok teşekkür ederim

[MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] [MENTION=10963]Fatih Köle[/MENTION]

Degerli abilerim hediyeleriniz yarin kargoya veriliyor bilginize :) Kargo takip kodlarinizi yarin tarafiniza iletecegim.

Teşekkürler Mybestpetshop ve teşekkürler muhabbetkusu.com.tr ailesi hediyeler geçen hafta elime ulaştı ancak yoğunluktan dolayı yazamamıştım her şey gönlünüzce olsun

Urunler elime ulasti.Hediyeler icin cok tesekkur ederim..Saolun varolun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri