petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Niye olmuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve furkanyildiz302 tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar kuslar tanisali 1 ay oldu yuvaliga girme cook az gunde 1 en fazla 2 kere ikiside cok kiziamis kuslar erkek disiye kur yaptiginda disi istemiyor cirkince bagiriyor ama yem kustugunda bisey demiyor kur sesi duydugunda bagiriyor ustte bir ciftim daha var onlar ciftlesiyor veya erkek kur sesi cikardiginda cirkince bagirip cirpiniyor kendini helak ediyor mubarek flortlesmeye karsi sanki :D Niye boyle yapiyorlar 1 aydir beraberler renkleride cok guzel degistirmek istemiyorum belki yukaridaki ciftimin yavrulari cikarda onlarin sesine disi heveslenir diyip bekliyorum.
    Not:Gagalarindaki siyahlik marul herhabgi bir rahatsizlik degil.
    Masallah deyin lutfen :D :D

#1 furkanyildiz302, 19 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 19 Mayıs 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Maşallah, çok güzel bir çift. Sanki erkek tüy değiştiriyor. Ama kısa sürecek gibi.
    Tüyden çıktıktan sonra mama ve kızıştırıcı tohum takviyesi yapmalısın. Olmazdı bir süre ayırıp tekrar bir araya getirirsin.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Levent abiye katılıyorum..

4. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Ne kadar süre ayrılmalı

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member