Karadeniz Pet

noldu bu kuşa :D

Taner ALTIN

Emektar Üye
arkadaşlar uzun süreden sonra tekrardan döndüm foruma herneyse tekrardan aranızda olmak güzel lakin bir sorum var dişi kuşum bayadır yuvaya giriyor hergün neredeyse giriyor düzenliyor kemiriyor bugün bi kalamar kemiği aldım şuan saldırıya geçti öyle bi kemiriyor ısırıyor ki elimle itiyorum hayvan gitmiyor :D sizce niye böyle yapıyor ??

Kalamar ihtiyactir zaten kemirmeyide severler daha az kemirir zamanla masaallah

kızgınlık döneminde olduğundan daha agresif olabiliyorlar

arkadaşlar uzun süreden sonra tekrardan döndüm foruma herneyse tekrardan aranızda olmak güzel lakin bir sorum var dişi kuşum bayadır yuvaya giriyor hergün neredeyse giriyor düzenliyor kemiriyor bugün bi kalamar kemiği aldım şuan saldırıya geçti öyle bi kemiriyor ısırıyor ki elimle itiyorum hayvan gitmiyor :D sizce niye böyle yapıyor ??

yumurta oluşum aşamasında ihtiyaç duyulan kalsiyumu tedarik etmek için kalamar kemiğini kullanabilirler

tane senin kuşlar çiftleşti diye hatırlıyorum yumurtladılarmı hiç

Tamer ustam hoş geldin kuş tüyde falan değil,demi?

Tamer ustam hoş geldin kuş tüyde falan değil,demi?

yok tüyde falan değil de birden fena saldırdı hala yuvaya girip çıkıyor günde kaç kere giriyor bilmiyorum ama çoğu kez giriyor bi kemiriyor takır tukur erkek ayak atıyor tam üstüne çıkıyor dişi aşağı atlıyor bunu hala çözmüş değilim :)

Bu şekilde kalamar tüketimi kızgınlık nedeniyle olur.
Umarım en kisa surede yumurta alırsınız.

Bu şekilde kalamar tüketimi kızgınlık nedeniyle olur.
Umarım en kisa surede yumurta alırsınız.

inşallah ceresi de bayadır nar gibi inşallah alırım görüşünüz için teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:44 --

arkadaşlar sabah kalktığımda dişinin kıç bölgesinin tüysüz seyrek olarak gördüm ve biraz şişti kıçının etrafındada dışkılar vardı ve bu aralar çok büyük dışkı yapıyor kafesin tabanına bakıyorumda büyük büyük yapıyor yumurta mı geliyor yoksa ?? :)

Evet yumurtaya işaret

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri