Karadeniz Pet

Nolur herkes baksın çok acil !

sude büyük

Meraklı Üye
Kuşum bugün kustu , başını sağa sola sallayıp ağzından salyalı yem çıkardı ! Nolur yardım edin çok korkuyorum ! Lütfen ne yapacağımı söyleyin onu kaybetmekten çok korkuyorum lütfen cevap yazın ! :(:(:(:(

Kuşunuzun Yàşı Kàç

45 günlük falan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:42 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

Aldığımız üreticiye sorduk , yediği birşeyi çıkartıyordur bir şey olmaz dedi ama çok korkuyorum ne olabilir sizce ?

Böylé kusmàyı éş Ístéyén kuşlàr çok yàpàr àncàk sÍzÍnkÍ dàhà kücükmüş bÍ bÍlgÍm yok màléséf ustàlàr görürsé yorum yàpàcàktır kàrdéşÍm

Gözlemlemeye devam edin. Zararlı bişey yediyse çıkarabilir. Bir de çok yediyse de özellikle uçtuktan sonra kusabilir.

Çok yemiş olmasın geçmiş olsun kuşunuza son durumu nasıl

Takip ediyorum. Şu an çok hareketli ve canlı. Oyunlar oynuyor , kabarmıyor ama bir kez daha kustu. Durumu kötü gözükmüyor ama bilemiyorum. Eğer halsizleşirse bir veterinere götürmek istiyorum. Aldığımız adam bir şey olmaz dedi. Arkadaşımında yavrusu var benimki gibi 1 aylık kadar. O da bi ara kusmuş 2-3 gün ama sonra geçmiş. Yani şuan çok hareketli ama bakıcaz bir kaç gün daha artık İnşallah iyileşir bir şeyi varsa meleğim :(

Takip ediyorum. Şu an çok hareketli ve canlı. Oyunlar oynuyor , kabarmıyor ama bir kez daha kustu. Durumu kötü gözükmüyor ama bilemiyorum. Eğer halsizleşirse bir veterinere götürmek istiyorum. Aldığımız adam bir şey olmaz dedi. Arkadaşımında yavrusu var benimki gibi 1 aylık kadar. O da bi ara kusmuş 2-3 gün ama sonra geçmiş. Yani şuan çok hareketli ama bakıcaz bir kaç gün daha artık İnşallah iyileşir bir şeyi varsa meleğim :(

Aldığınız adam ne bilsin. Çok kızıyorum kuşu kuşçuya götürenlere. Ayrıca veterinere götürmek için halsizleşmesini beklerseniz geç de kalabilirsiniz.

yaşı kaç eğer ergenliğe geçiyorsa eş istediğinden dolayı yapıyor olabilir bu durumda bi zararı yoktur

eğer tekrar yaparsa videoya alın birde mesela hem öterek cıvıldayarak kafa sallayıp mı yem kusuyor ayrıca kusunca yemden başka sıvı veya köpük falan geliyormu

Bazıları salyalı oluyor ,bazıları kuru. Hayır başını sallarken ötmüyor. Bide bugün öyle yapmadı sadece kafasını ileri geri yaparak kustu , dün çok kusmuştu sağ sol yaparak

Bazıları salyalı oluyor ,bazıları kuru. Hayır başını sallarken ötmüyor. Bide bugün öyle yapmadı sadece kafasını ileri geri yaparak kustu , dün çok kusmuştu sağ sol yaparak

kursak mantarı da olabilir ayrıca önceden benim kuşum dada olurdu haftada en az bir kez kusardı :( ama sorunu buldum kuş yem yiyor bende alışsın diye elimdende yediriyorum üstüne çok yiyince kusuyordu artık kusmuyor belki çok yediğinden de olabilir

kursak mantarı da olabilir ayrıca önceden benim kuşum dada olurdu haftada en az bir kez kusardı :( ama sorunu buldum kuş yem yiyor bende alışsın diye elimdende yediriyorum üstüne çok yiyince kusuyordu artık kusmuyor belki çok yediğinden de olabilir

Şu anda kuşunuz iyi değil mi? Ya da siz ne yaptınız o kusunca ?

Şu anda kuşunuz iyi değil mi? Ya da siz ne yaptınız o kusunca ?

o günden sonra sorunu çözünce artık kusmadı turp gibi şimdi o kusarken kafa sallıyodu ama kusamıyodu kum verip kusmasını sağlıyodum ama denemeden önce ustalar ne kadar doğrudur yorumlasın ona göre deneyin

Geri