petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Normal Kuş Yemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AngryBirds tarafından 15 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. AngryBirds

Arkadaşlar bir kuş yemini yemliğe koysak bitene kadar dursa bozulma gibi bir durumu var mı yoksa belli aralıklarla yemini değiştirelim mi?

2. Tunç ÇAĞATAY

Kabuklu kuş yemleri bozulmaz bişey olmaz 2 gune bir savurun kabuklu yemlerı yoksa zor seçerler içinden

3. Gökhan YILDIZ

hiç bişey olmaz

4. AngryBirds

Yani hiç bilmeyen gitse kuş yemi istiyorum dese kabuklu yem mi verirler?

5. Xirman

Xirman Guest

Arkadaşım Adam Sana Ne Kuşu Diye Sorar Zaten.Çoğunlukla Petshoplarda Kanarya Veya Muhabbet Yemi Bulunur.

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Anladım ki birine petshoptan yem aldıracaksın bu kişide kuşlardan zerre anlamayan biri?
    Diyeceksin ki git bana muhabbet kuşu yemi alıver.O kişide gidip muhabbet kuşu yemi isteyecek ,tahminen 4-10 lira arası para verip alıcak.Ve kuş yavru değilse kesinlikle kabuklu yem verilir,istisnai durumlarda siz kuşum yavru kabuksuz yem var mı derseniz öyle alırsınız.İki yem çeşitide(kabuklu kabuksuz) bir sorun teşkil etmez bozulmaz :)

7. mert ulu

mert ulu Guest

bozulmaz rahat ol :D

Sayfayı Paylaş