petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

normal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve okan_Şimşek tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. okan_Şimşek

Kuşum akşamları kafese maymun gbi tırmanıyor. Ve orda uyuyor. Elimle ayaklarını gıdıklıyorum . Tunege iniyor bikaç saniye sonra yine tırmanıyor. Biraz eglenceli bi kus . Orda oyle durunca cok komik gorunuyor, acaba bilerek mi yapıyor . Normal mi?

2. Kuşsever12

yavrumu?yavruysa normal benimkide öyle uyuyodu korkma

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    Kusu rahatsiz etmeyin nasil uyumak istiyorsa oyle uyusun her kus farkli uyur

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Acaba tünekleri çok mu aşağıda?
    Yükseğe bir tünek ya da salıncak asabilirsin.

5. okan_Şimşek

4 haftadır besliyorum. Son 3 günde boyle uyumaya basladı. Diger kusum tunekte uyuyor. Yani tunekler cok asagida degil.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:28 -->-> Daha önceki mesaj 22:26 --

1bucuk yaşında.

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    benim kusun biride kafesin tepesine asılıp uyuyor öyle nasıl rahat ediyor bende çözemedim ;)

Sayfayı Paylaş