petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

O artık uçuyor :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf MUNGAN tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/url][/IMG]

30 günlük kuşum olan SOFİ :) ilk uçuşunu yaptı bir kaç kez duvara tosladı ama aldırmadan hala uçuyor :) Ve aşırı yaramaz kafesine girmek istemiyor :)

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    bence dıkkatlı olun narin olur yavru kuslar fazla salmayın bi etrafı tanısın

3. Umut Türkpençesi

işte buu Allah uzun ömür versin kafesin yerini değiştirmeyin sakın zamanla dahada alışır ortama . iyi günler

4. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    önerileriniz için çok teşekkürler . :) birde yerini değiştirme derken aynı odada farklı yerlere alsam bişey olur mu ?

5. Umut Türkpençesi

kafes onun evi olduğundan bi zaman sonra kafese geri dönecektir acıktığında susadığında falan kafesin yolunu ezberlediği için değişiklik yaparsanız sıkıntı çekebilir.çok geniş çaplı alan yerine bir odayı tamamen öğrenmesi hem kısa zaman alır hem daha kolay olur

6. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    anladımm çok teşekkür ederim o zaman ona sürekli kalacağı bir yer bulalım :)

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah, güzel yavru :D

8. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Güzel yavru benimkinin ikizi gibi umarım istediğin gibi yetişir kuşun, hayırlı uzun ömürleri olsun.

9. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0

Atılım abi sağolsun bana harika bir kuş verdi vallahi imkanı olan varsa ileride ondan kuşa alabilir :)

10. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    [MENTION=9968]Yusuf MUNGAN[/MENTION] seninki sanırım 30-35 günlük benimkide 40-45 günlük filan biraz durgun daha alışamadı sennki kaç günde alıştı hareketlimi şuan yoksa yavruluğun verdiği durgunluk varmı.

11. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0

evet benimki 30 günlük oldu bugün sanırım . alalı daha 3 gün oldu ama bana baya alıştı geldiği gün korkuyordu ama 2 gün boyunca hep ilgilendim atılım abinin verdiği direktiflerle onu elime alıştırdım sonra kafese elimi koyduğumda kendisi gelmeye başladı zaten sonra dışarı çıkartım ilk uçuşunda biraz zorlandı ortama ama sonra alıştı şuan kendi kendine kafesine girmeye çalıştırıyorum bakalım :)

12. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    En güzel 2 yavrudan birini aldın, güle güle besle.. Diğerini kendime ayırdım, yavrular çok hareketli yerinde durmuyorlar :) bu kuşun diğer 2 kardeşini düşünen olursa mekana beklerim.

13. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3

[MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] abi şu direktifleri bizlede paylaşırmısın :)

14. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1

Direktif derken, biraz ilgi gösterip, korkutmadan ele alıştırıyorsunuz. bu :)

15. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    He kolaymış :p Yusuf direktif filan deyince daha detaylı bir şeyler beklemiştim, bu bildiğimiz standart olması gereken şey zaten :)

16. Atılım BUKAĞIKIRAN

Beğenileri:
    1
    ona biraz detaylı anlattım, tek tek ne yapması gerektiğini, o kuş için ülke değiştirdi resmen.. :) bu kuşun diğer 3 kardeşi de bayrama kadar satılıktır.

Sayfayı Paylaş