Karadeniz Pet

O artık uçuyor :)

Yusuf MUNGAN

Meraklı Üye
9v45zr.jpg
[/url][/IMG]

30 günlük kuşum olan SOFİ :) ilk uçuşunu yaptı bir kaç kez duvara tosladı ama aldırmadan hala uçuyor :) Ve aşırı yaramaz kafesine girmek istemiyor :)

işte buu Allah uzun ömür versin kafesin yerini değiştirmeyin sakın zamanla dahada alışır ortama . iyi günler

önerileriniz için çok teşekkürler . :) birde yerini değiştirme derken aynı odada farklı yerlere alsam bişey olur mu ?

kafes onun evi olduğundan bi zaman sonra kafese geri dönecektir acıktığında susadığında falan kafesin yolunu ezberlediği için değişiklik yaparsanız sıkıntı çekebilir.çok geniş çaplı alan yerine bir odayı tamamen öğrenmesi hem kısa zaman alır hem daha kolay olur

anladımm çok teşekkür ederim o zaman ona sürekli kalacağı bir yer bulalım :)

Maşallah, güzel yavru :D

Güzel yavru benimkinin ikizi gibi umarım istediğin gibi yetişir kuşun, hayırlı uzun ömürleri olsun.

[MENTION=9968]Yusuf MUNGAN[/MENTION] seninki sanırım 30-35 günlük benimkide 40-45 günlük filan biraz durgun daha alışamadı sennki kaç günde alıştı hareketlimi şuan yoksa yavruluğun verdiği durgunluk varmı.

[MENTION=9968]Yusuf MUNGAN[/MENTION] seninki sanırım 30-35 günlük benimkide 40-45 günlük filan biraz durgun daha alışamadı sennki kaç günde alıştı hareketlimi şuan yoksa yavruluğun verdiği durgunluk varmı.

evet benimki 30 günlük oldu bugün sanırım . alalı daha 3 gün oldu ama bana baya alıştı geldiği gün korkuyordu ama 2 gün boyunca hep ilgilendim atılım abinin verdiği direktiflerle onu elime alıştırdım sonra kafese elimi koyduğumda kendisi gelmeye başladı zaten sonra dışarı çıkartım ilk uçuşunda biraz zorlandı ortama ama sonra alıştı şuan kendi kendine kafesine girmeye çalıştırıyorum bakalım :)

En güzel 2 yavrudan birini aldın, güle güle besle.. Diğerini kendime ayırdım, yavrular çok hareketli yerinde durmuyorlar :) bu kuşun diğer 2 kardeşini düşünen olursa mekana beklerim.

evet benimki 30 günlük oldu bugün sanırım . alalı daha 3 gün oldu ama bana baya alıştı geldiği gün korkuyordu ama 2 gün boyunca hep ilgilendim atılım abinin verdiği direktiflerle onu elime alıştırdım sonra kafese elimi koyduğumda kendisi gelmeye başladı zaten sonra dışarı çıkartım ilk uçuşunda biraz zorlandı ortama ama sonra alıştı şuan kendi kendine kafesine girmeye çalıştırıyorum bakalım :)

[MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION] abi şu direktifleri bizlede paylaşırmısın :)

He kolaymış :p Yusuf direktif filan deyince daha detaylı bir şeyler beklemiştim, bu bildiğimiz standart olması gereken şey zaten :)

He kolaymış :p Yusuf direktif filan deyince daha detaylı bir şeyler beklemiştim, bu bildiğimiz standart olması gereken şey zaten :)

ona biraz detaylı anlattım, tek tek ne yapması gerektiğini, o kuş için ülke değiştirdi resmen.. :) bu kuşun diğer 3 kardeşi de bayrama kadar satılıktır.

Geri