Karadeniz Pet

O benim herşeyim, canım kızımm :)

• Konbuyu başlatan castial cas
  • Başlangıç tarihi
C

castial cas

Guest
zQN597.jpg
jzdnP9.jpg

saçlarımı yemeyi çok sever kendisi yüzümüde ısırır hep :)

teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

bugün misafir çocukları ben yokken kafese parmak uzatmışlar geldiğimde çok ısırıyodu geçer mi bu huyu ?

Kusun normal bir resmini koyarmisin kanat ve kuyruguna bakalim bana kus french month gibi geldi de

hayır sürekli tüylerini yolmuyor çok nadir yapıyo yeni çıkan tüylerini koparıyo genelde bana geldiğindede böyleydi hala böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

Çıkar dışarı kafana gözüne koy yine.. :)
Isırırsa sabredersin. Isırmasa mutlu olursun..
yarın vakit geçiricem bakalım umarım ısırmaz :)

Kusunu değil kendini gosteriyo burda facedekiler gibi abazalar yok kızım bak işine

Günümüz gençlerinin bir çoğu böyle tarz fotoğraf çekiniyor..Fotoğrafların ardında başka niyet aramamak lazım.
Abicim kız kusunu göstermek için konu açmış sen şimdi kuşun varlığını görüyorsun sadece ben başka niyet aramiyorum kuşun fotoğrafını çekip güzelce koyabilirdi yani

Abicim kız kusunu göstermek için konu açmış sen şimdi kuşun varlığını görüyorsun sadece ben başka niyet aramiyorum kuşun fotoğrafını çekip güzelce koyabilirdi yani

Ne bileyim işte diyorum ya instagrama gir böyle tarz fotoğraflar genelde var.Uzatmaya gerek yok bence boşverin.İsteyen heryerini çekebilir.

Doğru diyosun abi uzatmaya gerek yok başka pozlar bekliyoruz bizi sosyal trendlerden mahrum etmeyin castial cas hanım

Moderatör tarafında düzenlendi: