Karadeniz Pet

O Yumurta mı? Hastalık mı?

Muratefil

Meraklı Üye
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Cankuşun bugün diğerlerine(diğer günlere) göre sırtının kambur olduğunu fark ettim ayrıca kanatlarının uzun tüylerini Pukky(Erkek) geldikden 2-3 gün sonra dökmüştü sizce yumurtamı birde hafif bir ses geliyor nefes sesmi yoksa başka bişimi çözemedim sizce yumurtamı var dier kuşu alalı 10 gün bile olmadı.

DxtuX.jpg

8OiPL.jpg

eT7L9.jpg

[YOUTUBE]T5gJzcJHgik[/YOUTUBE]

Çok Sürmez 2-3 Güne Yumurta gelirr Kuyruk Düşmüş çünki Çiftleştiyse büyük bi ihtimal yavruluyacak :)

Arkadaşlar bir iki kişi daha yorum yaparsa emin olmaya çalışıcam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

Güncelleme yapıyorum arkadaşkar.

Kuşun neden kanatları yok ? Kestinizmi çektinizmi ? Bu arada yumurtlucak kuş muhtemelen kızgınlık yumurtasıdır ...Fakat ben ciftleştıklerini sanmıyorum Cünkü annelik iç güdüsü direk yuvayı hazırlamasını tetikler kuşa dolayısı ile kuş yuvayı hazırlar ama videoda da izlediğim üzre konusuyorum dişi oldukça kızgın ama erkek de tık yok gibi ...

Son düzenleme:
Kuşun neden kanatları yok ? Kestinizmi çektinizmi ? Bu arada yumurtlucak kuş muhtemelen kızgınlık yumurtasıdır ...Fakat ben ciftleştıklerini sanmıyorum Cünkü annelik iç güdüsü direk yuvayı hazırlamasını tetikler kuşa dolayısı ile kuş yuvayı hazırlar ama videoda da izlediğim üzre konusuyorum dişi oldukça kızgın ama erkek de tık yok gibi ...

Daha önce forumda konu açdım kanatlarının uzun tüyleri döküldü die ama bişi diyen olmadı biz birşey yapmadık erkek geldikden 2-3 gün sonra tüylerini döktü.

Geri