Karadeniz Pet

oda sıcaklığı

• Konbuyu başlatan Ferdi AKBULUT
  • Başlangıç tarihi
F

Ferdi AKBULUT

Guest
ilk defa kuşla kışa gireceğiz kuş için oda sıcaklığı ne olmalı salonda üşürmü mesela kalorifer yanmazsa

salonda üsür helede kalorifer yanmazsa..dis kapi acilip kapandikca iceri soguk girer kusu etkiler..ben su anda sicak torbasini sicak suyla doldurup kafesin üzerine koydum ve kafesin 3 tarafini örtüp ön tarafini actim neyse üsümeyi birakti.. geceleri her tarafini örtüyorum özellikle kisin sizde yapin kuslar bizden daha fazla üsüyor.

bende bu konuyu düşünüyordum bugün battaniyeyle üstünü örtmek falan gibi bişeyler deniycez artık. lambayla ısıtmak mümkün ama nasıl yapmalı bilemedim.

Vallaha ben sanslıyım benim odama aldım dolabın üstüne camı falan yok kapı önündede değiller kapısı hic acılmaz ama su posetleri var plastik, içine sıcak su koyup kafesin altına koyuyorum dene istersen

Şu anda kuş banyosundan bozma polar battaniye aldım ve uykuluk yapıyoruz kuşa bitince resmini atıcam:)

bende bu konuyu düşünüyordum bugün battaniyeyle üstünü örtmek falan gibi bişeyler deniycez artık. lambayla ısıtmak mümkün ama nasıl yapmalı bilemedim.

isik gece rahatsiz edebilir sicak su torbasi yoksa saglam bir siseylede yapabilirsiniz...

ben tek kişilik elektrikli battaniyeyi 1 inci ayara alip sabaha kadar açık bırakıyorum sizede tafsiye ederim

Geri