petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Odada yer seçimi, fıstığın son resimleri :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesutyldrm tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mesutyldrm

Fıstık için odada yer seçmek onun kafes dışarısında da durabileceği yerler düşündüm :) Birincisi resimdeki halka, ikincisi vantilatörün üstü :) Sizler neler yapıyorsunuz bu konuda merak ettim :) sadece kafes ve elim yeter diyenlerden misiniz :)

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    tavandaki güzel ama vantilatöre konarsa devamlı kovala derim veya vantilatörü başka odaya götür.allah göstermesin bir yerini sakatlar

3. aleynaa

aleynaa Guest

bune tatlı bir şey böylee :) benim kuş ballı yemden bile korkuyo :D

4. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    masallah cook seker sey benim kusum kapinin üst kismin mesken tuttu oradaki camdan disariyi seyretmeyi sever gelip gecene bakar ayrica...ben rahat etsin diyehep birseyler yapmaya calisiyorum illaki elime gelsin demiyorum o isterse gelir üzerimize konar istemezse odada oynayacak konacak yerler bulur...

5. mesutyldrm

Vantilatör tehlikeli olabilir haklısınız

6. mesutyldrm

Teşekkür ederim :) Evet illa ele gelecek diye kuşu sıkmak gerekmiyor. Zamanla zaten oyun oynamak isteyecektir

7. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tavan halkasını bende yapmıştım ama benim omzumu daha çok kullandığından halkayı sonra sökmüştüm :)

8. Furkan TOPALOĞLU

hocam isterseniz ballı kraker vermeyin zararlı olduğu söyleniyor ne olur ne olmaz :)

9. mesutyldrm

Bugün ben de inceledim yemleri bir arada tutan gerçekten bal mi diye. Yapışkan bir maddeye benziyor ne vereceğimizi şaşırdık :) nette bu krakerin yapımı var öyle mi yapsam bilemedim..

10. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Cok tatliymissss masallahhh

11. Aysetursak

Ayy çok şirin bu hayvan :)

12. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Güzelmiş kuşun... hocam o krakerlerden verme istersen yapıştırıcı ile yapıyorlar ondan dolayı pek sağlıklı değil kendin yaptıklarından verirsen daha iyi olur.

13. mesutyldrm

Maşallah diyelim :) sabaha huysuz bir şekilde uyandırdı :) Bazen anlamıyorum kafeste durmadan aşağı yukarı gidiyor tırmanıp duruyor yanından ayrıldığım zaman da ötmeye başlıyor anlamadım gitti

14. mesutyldrm

Evet elimdekini de atıp kendim yapacağım :)

15. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-Kuşun çok güzelmiş Maşallah 2-Ballı krakeri verme, ayriyeten tarifi için forumda birkaç konu var, illa vereceğim diyorsan onlara bakarak yap 3-Kuşun yaşı gereği kendine alıştırmak için uygun bir zaman, bu zamanı odanın tavanında- vantilatör üstünde geçirttirme bence :)

16. mesutyldrm

bu yorumu okuduktan sonra gittim parmağımı uzattım hiç kaçmadan geldi :) zamanla daha çok alışıyor :)

Sayfayı Paylaş