petshop

Odada yer seçimi, fıstığın son resimleri :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mesutyldrm tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. mesutyldrm

Fıstık için odada yer seçmek onun kafes dışarısında da durabileceği yerler düşündüm :) Birincisi resimdeki halka, ikincisi vantilatörün üstü :) Sizler neler yapıyorsunuz bu konuda merak ettim :) sadece kafes ve elim yeter diyenlerden misiniz :)

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    1
    tavandaki güzel ama vantilatöre konarsa devamlı kovala derim veya vantilatörü başka odaya götür.allah göstermesin bir yerini sakatlar

3. aleynaa

aleynaa Guest

bune tatlı bir şey böylee :) benim kuş ballı yemden bile korkuyo :D

4. hasiyne

hasiyne New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    masallah cook seker sey benim kusum kapinin üst kismin mesken tuttu oradaki camdan disariyi seyretmeyi sever gelip gecene bakar ayrica...ben rahat etsin diyehep birseyler yapmaya calisiyorum illaki elime gelsin demiyorum o isterse gelir üzerimize konar istemezse odada oynayacak konacak yerler bulur...

5. mesutyldrm

Vantilatör tehlikeli olabilir haklısınız

6. mesutyldrm

Teşekkür ederim :) Evet illa ele gelecek diye kuşu sıkmak gerekmiyor. Zamanla zaten oyun oynamak isteyecektir

7. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Tavan halkasını bende yapmıştım ama benim omzumu daha çok kullandığından halkayı sonra sökmüştüm :)

8. Furkan TOPALOĞLU

hocam isterseniz ballı kraker vermeyin zararlı olduğu söyleniyor ne olur ne olmaz :)

9. mesutyldrm

Bugün ben de inceledim yemleri bir arada tutan gerçekten bal mi diye. Yapışkan bir maddeye benziyor ne vereceğimizi şaşırdık :) nette bu krakerin yapımı var öyle mi yapsam bilemedim..

10. selen canaydın bedel

Platin Üye

Beğenileri:
    11
    Cok tatliymissss masallahhh

11. Aysetursak

Ayy çok şirin bu hayvan :)

12. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    0
    Güzelmiş kuşun... hocam o krakerlerden verme istersen yapıştırıcı ile yapıyorlar ondan dolayı pek sağlıklı değil kendin yaptıklarından verirsen daha iyi olur.

13. mesutyldrm

Maşallah diyelim :) sabaha huysuz bir şekilde uyandırdı :) Bazen anlamıyorum kafeste durmadan aşağı yukarı gidiyor tırmanıp duruyor yanından ayrıldığım zaman da ötmeye başlıyor anlamadım gitti

14. mesutyldrm

Evet elimdekini de atıp kendim yapacağım :)

15. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1-Kuşun çok güzelmiş Maşallah 2-Ballı krakeri verme, ayriyeten tarifi için forumda birkaç konu var, illa vereceğim diyorsan onlara bakarak yap 3-Kuşun yaşı gereği kendine alıştırmak için uygun bir zaman, bu zamanı odanın tavanında- vantilatör üstünde geçirttirme bence :)

16. mesutyldrm

bu yorumu okuduktan sonra gittim parmağımı uzattım hiç kaçmadan geldi :) zamanla daha çok alışıyor :)

Sayfayı Paylaş