Karadeniz Pet

Odada yer seçimi, fıstığın son resimleri :)

• Konbuyu başlatan mesutyldrm
  • Başlangıç tarihi
M

mesutyldrm

Guest
Fıstık için odada yer seçmek onun kafes dışarısında da durabileceği yerler düşündüm :) Birincisi resimdeki halka, ikincisi vantilatörün üstü :) Sizler neler yapıyorsunuz bu konuda merak ettim :) sadece kafes ve elim yeter diyenlerden misiniz :)

tavandaki güzel ama vantilatöre konarsa devamlı kovala derim veya vantilatörü başka odaya götür.allah göstermesin bir yerini sakatlar

bune tatlı bir şey böylee :) benim kuş ballı yemden bile korkuyo :D

masallah cook seker sey benim kusum kapinin üst kismin mesken tuttu oradaki camdan disariyi seyretmeyi sever gelip gecene bakar ayrica...ben rahat etsin diyehep birseyler yapmaya calisiyorum illaki elime gelsin demiyorum o isterse gelir üzerimize konar istemezse odada oynayacak konacak yerler bulur...

masallah cook seker sey benim kusum kapinin üst kismin mesken tuttu oradaki camdan disariyi seyretmeyi sever gelip gecene bakar ayrica...ben rahat etsin diyehep birseyler yapmaya calisiyorum illaki elime gelsin demiyorum o isterse gelir üzerimize konar istemezse odada oynayacak konacak yerler bulur...

Teşekkür ederim :) Evet illa ele gelecek diye kuşu sıkmak gerekmiyor. Zamanla zaten oyun oynamak isteyecektir

Tavan halkasını bende yapmıştım ama benim omzumu daha çok kullandığından halkayı sonra sökmüştüm :)

hocam isterseniz ballı kraker vermeyin zararlı olduğu söyleniyor ne olur ne olmaz :)

hocam isterseniz ballı kraker vermeyin zararlı olduğu söyleniyor ne olur ne olmaz :)

Bugün ben de inceledim yemleri bir arada tutan gerçekten bal mi diye. Yapışkan bir maddeye benziyor ne vereceğimizi şaşırdık :) nette bu krakerin yapımı var öyle mi yapsam bilemedim..

Güzelmiş kuşun... hocam o krakerlerden verme istersen yapıştırıcı ile yapıyorlar ondan dolayı pek sağlıklı değil kendin yaptıklarından verirsen daha iyi olur.

1-Kuşun çok güzelmiş Maşallah 2-Ballı krakeri verme, ayriyeten tarifi için forumda birkaç konu var, illa vereceğim diyorsan onlara bakarak yap 3-Kuşun yaşı gereği kendine alıştırmak için uygun bir zaman, bu zamanı odanın tavanında- vantilatör üstünde geçirttirme bence :)

1-Kuşun çok güzelmiş Maşallah 2-Ballı krakeri verme, ayriyeten tarifi için forumda birkaç konu var, illa vereceğim diyorsan onlara bakarak yap 3-Kuşun yaşı gereği kendine alıştırmak için uygun bir zaman, bu zamanı odanın tavanında- vantilatör üstünde geçirttirme bence :)

bu yorumu okuduktan sonra gittim parmağımı uzattım hiç kaçmadan geldi :) zamanla daha çok alışıyor :)

Geri