petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ödüllendirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Berrin YASMİN tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar biliryorsunuz ki 2 tane yavrum var 1 ni ayırdım eğitmek ve konuşturmak için örnek kafesine gir dedigim zaman kafesine girmeli vs buna benzer şeyler alıştırmak için ne yapmalıyım ve nasıl davranmalıyım alıştırmak için onu ödüllendirsem nasıl olur ödül olarak ne olabilir meyve vs ne bileyim nelerden hoşlanırlar gerçi daha eğitcek oldugum yavrumun adını bile koymadım açık renkli olanın adı cengaver:D eğitim vermek istedim yavruda maşallah kafesten çıkmak için kılıktan kılıga giriyor. fikirlerinizi tecrübelerini yorumlarınızı bekliyorum

2. Umutcan AĞLAR

Valla dal darısıyla elinizde durmaya başlasınn ablacım

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    zor bir iş sanırım ama sabırla olacaktır...

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    dal darıyı yemiyor

5. Engin DERİM

Güdülemek istediğiniz cümleyi her o hareketi yaptığınızda tekrarlayın.

Her tünek değiştirdiğinde hop derseniz, ilerde hop dediğinizde tünekten atlar.

6. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Evet ama yapcak bir durum yok yavruları bile sabır la aldım

7. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Nelerden hoşlandıklarını gözlemleyerek ona göre davranın.Marulu severse marulu sadece çağırmak için kullanın. Kafesten çıkmak istiyor dediniz, kafesten çıkaracağınız zaman adını söyleyip gel diyerek çıkartırsanız bi zaman sonra adını söylediğinizde nerde olursa olsun sizi aramaya başlar. Bende vardı konuşan bi maviş yalnız yaşadığımdan gündüzleri yalnız kalıyordu öğlen akşamları eve geldiğim zaman kapıyı açarken babacık gelmiş diye sesleniyordum bi süre sonra kapının sesini duyunca yada beni odanın kapısında görünce babacık gelmiş demeye başladı.

8. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0

Şuan nelerden hoşlanıyor bilmiyorum sadece kafesten çıkmak için yapmadıgi cambazlık kalmıyor kafesin kapısına yaklaştıgımı görünce hemen kapısına geliyor çıkarmadığım zaman yemliklerle oynuyor

#8 Berrin YASMİN, 2 Nisan 2013
    Son düzenleme: 2 Nisan 2013
  9. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Çıkartırken adını söyleyin, konuşturmak istiyorsanız ilk başta tek kelimeyle başlayın kafası karışmasın.

10. Kutluay DOLKAN

Kutluay DOLKAN New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşu çiftleştrmeseydim bı ıslıkla gelıyordu elıme cıkacagı zaman kapı onunde sağa sola gidip geliyor sonra yemlikleri kemiyor ıcınden geçmeye filan çalışıyor :D ama çiftleştirdim artık yabani sayılır geliyor elime ama eski alışkanlıkları yok

11. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    daha küçükken kanarya vıyk diye ses çıkartıyordu o sesi öğrenmiş ara sıra vıyk diye ses çıkartıyor

12. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Diğer kuşların yanından alın başka odada dursun mümkün olduğu kadar onların sesini duymasın.

13. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    onların yanında degil zaten yem kırmayıı öğrenene kadar babalarının yanındaydı şimdi oturdugumuz oda da

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu nasıl ödüllendirilir

,
  2. muhabbet kuşunu nasil ödüllendiririm