Karadeniz Pet

of of

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Yumartlasın diye her şeyi yaptım şuan dişi kötü gözüküyor tüye girdi galba çifleşmişler son 1 haftadır ilgilenemedim dişi kötü gözüküyo yumurta var gibi gözüküyo ama tüye girdi anlamadım bide bazen kabarıyor hasta gibi değil ama çok halsiz duruyo mama suyuna vitamin vitaminli yemler her şeyi var yumurtlasın diye okadar bekledim şimdide çok halsiz duruyo kuş ölürse çok üzülürüm ne yapcam bilmiyom :(

Kardeşim fotoğraf atarsan daha iyi olur bilgili arakdaşlar bakar ona göre birşey yazarlar , ceyranda falan mı bıraktın yoksa umarım tez zamanda iyileşirler inşallah..

İnşallah düzelir,insan üzülüyo böyle görünce

Kardeşim fotoğraf atarsan daha iyi olur bilgili arakdaşlar bakar ona göre birşey yazarlar , ceyranda falan mı bıraktın yoksa umarım tez zamanda iyileşirler inşallah..

yok ya gözüm gibi bakıyom foto atamıyom yaklaşınca tüylerini cekiyo bir yere çekiliyo biraz ürkek davranıyo hiç böyle değildi :( inşşalah bir iki güne ileşir

Geçmiş olsun, inşallah bir an önce iyileşir.

Ciftlestiler ve yumurta varsa ondan olabilir benim diside oyle oldu tuylerini kabartti hasta gibiydi ( ilk kuluckasiydi ) ilk yumurta ciktiktan sonra kendine geldi kus gerci yumurtayi yuvadan atti ama sonra duzeldi tabi tekrarda yumurtladi

Geri