petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

of of

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Yumartlasın diye her şeyi yaptım şuan dişi kötü gözüküyor tüye girdi galba çifleşmişler son 1 haftadır ilgilenemedim dişi kötü gözüküyo yumurta var gibi gözüküyo ama tüye girdi anlamadım bide bazen kabarıyor hasta gibi değil ama çok halsiz duruyo mama suyuna vitamin vitaminli yemler her şeyi var yumurtlasın diye okadar bekledim şimdide çok halsiz duruyo kuş ölürse çok üzülürüm ne yapcam bilmiyom :(

2. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim fotoğraf atarsan daha iyi olur bilgili arakdaşlar bakar ona göre birşey yazarlar , ceyranda falan mı bıraktın yoksa umarım tez zamanda iyileşirler inşallah..

3. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah düzelir,insan üzülüyo böyle görünce

4. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    yok ya gözüm gibi bakıyom foto atamıyom yaklaşınca tüylerini cekiyo bir yere çekiliyo biraz ürkek davranıyo hiç böyle değildi :( inşşalah bir iki güne ileşir

5. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    foto olmadan bişey sölemek zor.

6. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun, inşallah bir an önce iyileşir.

7. Yusuf ŞANLI

Ciftlestiler ve yumurta varsa ondan olabilir benim diside oyle oldu tuylerini kabartti hasta gibiydi ( ilk kuluckasiydi ) ilk yumurta ciktiktan sonra kendine geldi kus gerci yumurtayi yuvadan atti ama sonra duzeldi tabi tekrarda yumurtladi

Sayfayı Paylaş