Karadeniz Pet

Oğlum İçin aldığım kuşun cinsi ırkı ve yaşı hakkında yardımcı olabilirmisiniz

• Konbuyu başlatan Kürşat Kayık
  • Başlangıç tarihi
K

Kürşat Kayık

Guest
Herkese merhaba;
Bugün oğlum için Ankara Atlantisten muhabbet kuşu aldım. ama bu konuda çok acemi olduğumdan satan kişinin tavsiyesi üzerine resmini gönderdiğim kuşu satın aldım. satan kişi kuşun 2 aylık ve ingiliz ırkı olduğunu söyledi. Sizden ricam aldığım kuşun cinsi, ırkı ve yaşı ve ileride konuşturma ihtimalimiz var mı. bu konularda beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim. birde eve getirdiğimizden beri devamlı uyku halinde çok durgun acaba ortama alışmadığından mı böyle davranıyordur. şimdiden herkese teşekkür ederim.

nasıl resim yükleyeceğimi anlayamadım. sanırım resim yükleme iznim yok. resimlerin nasıl yükleneceği hakkında bilgi verebilirmisiniz.

hizliresim.com a gir orda yükleye tıkla resmi seç sonra ordan forum için çıkan linki bu yorum yerine yapıştır

xAnALK.jpg

wvXR4x.jpg

wLZgZx.jpg

K41q7w.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

3 Aylık Civarı Yerli ve Erkek Sanırım

yerli 3-4 aylık erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:16 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

okan abi aynı anda aynı yazı :)

yerli olması sizce sıkıntı mı, evcilleştirme de ve konuşturmak için uygun olur mu. aldığımız yerde hareketliydi ancak eve getirdiğimizden beri olduğu yerde duruyor, hiç yeminden ve suyundan içmedi. elimizi kafesin içine soktuğumuzda kaçmıyor,ısırmıyor ancak çok tedirgin oluyor. alışması için tavsiyeleriniz nelerdir. kuşu bana ingiliz ırkı diye sattılar ama yerliyse sanırım biraz fazla pahalıya aldım.

Konusmasinda sknti olmaz sizin ilginize bagli. 1 hafta ellemeyin ortami tanisin ilk geldiginde durgun ve tedirgin olmasi normaldir. Nekadara aldiniz?

eğitimde sıkıntı olmaz ilginize bağlı. Bu satıcılar neden dürüst olamıyor ki? Kuş gözüme iri gelmedi yerli konusunda ısrarcıyım

kuşa 125 tl verdim. kafes ve diğer tüm ihtiyaçlar ile birlikte 270 tl.

Yarin sabah hemen iade edin derim tum aksesuar ve kafesle birlikte max.50 tl ye alabilirsiniz

Yazık günah. İnsanların piyasadan habersiz olduklarını anlayınca sömürüyorlar resmen

kardeş ne yaptın sen bu kuş sıradan yerli bir kuş 30 tl :(
yerli erkek olması iyi bir şey kolay alışır sempatik olur yerli kuş oyuncudur ama bu atlantis dediğin yer neresi ise adamlar çok güzel para kazanıyor demek ki :)

iade alırlar mı sizce. eğer almazlarsa kuş sizce güzel mi. iade alırlarsa iyi bir yavru cins kuşu nerden en kısa sürede nasıl temin edebilirim. çünkü kısa sürede yeni bir kuş alamazsam oğlum çok üzülür.

Geri