petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oğluma Kızımı Aldım :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Doğukan ŞİMŞEK tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Doğukan ŞİMŞEK

Arkadaşlar daha bugün aldım kızımı. Aldığım yerde hemen birleştirme kuşları dediler bende dişiyi kafese koydum ama kapı açık oğlum da salıktı ama kötü bir şey olmadı oğlum kafese girdi birbirlerine baktılar dişi yanına gitti biraz tüyleriyle oynadılar falan :D sizce sorun olur mu yan yana durmaları?

2. Doğukan ŞİMŞEK

Bir de yaş cins vb. soylerseniz :D

3. Mehmet Kurt

Birleştirme kuşu derken illaki kavga edecek tarzında düşünmemek gerekiyor.Yeni alınan kuş genellikle 1 hafta karantina da ayrı bir ortamda tutulur hastalık vs açısından diğer kuşa bulaşmaması için.

4. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    çok güzel dişiymiş :) maşallah. Bence birleştirmeniz de sakınca yok. Tartışma şiddetli olursa bir süre ayrılabilir

5. Doğukan ŞİMŞEK

Sorun şu kı tartısmıyolar sankı hep bırlıktelermjs gıbıler anlamadım gıttı

6. Doğukan ŞİMŞEK

7. Hilal Mutlu

Demek bunlar ruh eşiymiş, maşallah:) Sen gene de kızı bir süre uzak tut, dedikleri gibi hastalık yoksa koy gitsin kafese, bir de yumurtalık. Hemen bebe yapar bunlar, belli. :DDDDDD

8. Doğukan ŞİMŞEK

inşallah yaa :D kızım daha pek ele gelmiyo ama olsun alışacak :D

9. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    bir öneride çift yapmak istediğinz kuşları pek rahatsız etmeyin. Mümkünse bu alışma döneminde serbest bırakmayın

10. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş