Karadeniz Pet

Oğlumla mavişin arkadaşlığı

korayekinci84: çok teşekkür ederim. Tüm kuşlar sağlıklı olsun inşallah.

Yusufcukh: çok teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar paylaşmaya çalışıcam inşallah.

Semiha Feyza BAYYURT: Teşekkür ederim. Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum. Elimden geldiği kadar hayvan sevgisini aşılamaya çalışıyorum. Sadece sevmesini değil, mesela kafes temizliğini beraber yapıyoruz, yemleri beraber değiştiriyoruz ayrıca akvaryumumuzda var onda da su değişimlerinde bana hortumu tutuyor, kovayı taşıyor. Kısaca çok mutlu oluyor. O mutlu olunca da dünyalar benim oluyor.

Seda Kurşunlu Çal: Çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

9equ4uzy.jpg

Bütün kuşlar sağlıkla yasaşın.

Tesekkur ederim.
Mavis de masallah kafes disinda omuz elden baska bi yere konmuyor. Yaninda cay bile.icemiyorum :) hemen damliyor bardaga. O kafesde iken bisey yiyip icebiliyoruz.
Diyet yapicaz sayesinde.

şu kuşların telefon hastalığı nedir ya benim ki de aynı telefonu elimde görmesin saldırıyor :D

Evet bu olay degisik gercekten. Dun aksam 15 dk. Inmedi. Face twit ne varsa girdim. Mavisin umrunda degil :)

ne kadar tatlılar ya hay maşallah

Emre karan: olabilir. Madem yasak girme der gibi :)

Abdullah akdal: cok tesekkur ederim.

Cihan aytan: evet arkadaslar bu olayin baş mimari yani mavisi alsigim kisi cihan aytandir. Kendisi bu ise gonul vermis bu isi maddiyati kesinlikle dusunmeden yapan cok degerli bir insandir. Iyi ki tanimisim ustadim seni. Arkadaslar yolunuz duserse uretimhanesini ziyaret etmenizi siddetle tavsiye ederim. Gorup gorebileceginiz türünun en guzel orneklerin olan kuslar cihannl ustada mevcuttur.
Kendisine tekrardan bunharika kusu sahiplendirdigi icin tesekkur ederim.

Burak Bey evladiniza sorumluluk duygusu vermeniz cok takdir edilecek birsey..Boyle yetisen cocuklarla bu dunya gedisecek guzellesecek..
Akvaryumda neyiniz var? Balik kaplumbaga?

İstanbul tarafina yolum duserse kesinlikle gitmek istedigim yer Cihan Beyin uretimhanesidir..
İnsallah kismet olur...
Kusunuza uzun omur dilerim

Burak Bey evladiniza sorumluluk duygusu vermeniz cok takdir edilecek birsey..Boyle yetisen cocuklarla bu dunya gedisecek guzellesecek..
Akvaryumda neyiniz var? Balik kaplumbaga?

İstanbul tarafina yolum duserse kesinlikle gitmek istedigim yer Cihan Beyin uretimhanesidir..
İnsallah kismet olur...
Kusunuza uzun omur dilerim

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
Balık bakıyorum daha doğrusu maviş eve geldikten sonra akvaryumumu satmaya karar verdim.Şu an satışta. ikola balıklarımıda pazartesi sattım.
Artık bütün ilgi mavişe olacak.
O artık ailemizden biri oldu.
Eşim, oğlum, ben hiçbirimiz onu ayrı görmüyoruz.

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.
Balık bakıyorum daha doğrusu maviş eve geldikten sonra akvaryumumu satmaya karar verdim.Şu an satışta. ikola balıklarımıda pazartesi sattım.
Artık bütün ilgi mavişe olacak.
O artık ailemizden biri oldu.
Eşim, oğlum, ben hiçbirimiz onu ayrı görmüyoruz.

Bende de su kaplumbagasi akvaryumu var...
Kuslar ya da diger hayvanlarimiz; ben de sizin gibi kendimizden ayirmamamiz gerektiginu dusunuyorum...
Onlarin da bizler gibi sosyal yasama ve hastalik halinde de hekime gitme haklari var....
Duyarliliginiz icin tesekkur ederim:)

Geri