petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oğlumu diğer odalara alıştırmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kurabiyecanavarı tarafından 21 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. kurabiyecanavarı

Beğenileri:
    0
    Merhaba bir yaşını geçkin sevimli bir oğlum var iletişimimiz gayet güzel çağırınca geliyor oyun oynuyoruz falan. Yalnız şimdiki evimde kullanmadığımız bir odayı ona tahsis ettik kapısı açık sürekli orada takılıyor açıkçası artık yem vermek için giriyorum sadece. Size danışmak istediğim sormak istediğim onu salona nasıl alıştırabilirim bulunduğu odadan salon yakın hemen ama kapıdan çıkmıyor denedim ama kapıyı geçmeden kaçıyor. Evin içinde uçsun istiyorum zaman geçiremiyorum bu şekilde valla kakası falan sorun değil söyleyecek olanlara şimdiden söyleyim zaten bir yıldır kafesin kapısı kapanmıyor alıştım temizlemeye uzun bir yazı oldu kusuruma bakmayınız . Sevgiler

Sayfayı Paylaş