petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oğlumun ev yapımı çadır yatağı :)

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve timesinfinity tarafından 11 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. timesinfinity

timesinfinity Active Member

Beğenileri:
    44
    Oğluşum insan misali yüzüstü uyumayı çok seviyor.Kucağımız,pc masası,kafes tepesi derken en son akıllı yemlik üstünde uyuklamaya başladı.Kışın o plastiğin tepesinde üşür düşüncesiyle cennet papağanlarının çadırlarından yola çıkarak ona bi yatak hazırladım.Çadır şeklini kartonla sabitleyip verdim,üstüne de kullanmadığım eski bi montumun kolunu geçirdim,diktim hehe.Dışı yağmurluk gibi ama içinde elyaf bi kat var,o yüzden sıcak tutacağını düşünüyorum.
    Not:Bazı arkadaşlar kuşum böyle uyuduğu için hasta olup olmadığını sorgulayabiliyor.Baştan söyleyim,hasta değil.Sürekli yüzüstü de uyumuyor.Normal kuşlar gibi uyumakla birlikte ara ara böyle takılmayı da seviyor sadece:)

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

uba ve DarKMooN (Eyüp) bunu beğendi.
  2. Meltem

Meltem Member

Beğenileri:
    7
    Ahaha çok güzel olmuş çok tatlı duruyor :)

timesinfinity bunu beğendi.
  3. timesinfinity

Beğenileri:
    44
    Teşekkür ederizzz :)

4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    Maşallah çok şirin olmuş. Yalnız dikkat edin içinde uyurken dışkısınıda yapacaktır ve gögüs tüylerine yapışabilir zamanla. sık sık iç temizliğine dikkat etmeniz lazım. Sağlıcakla...

timesinfinity bunu beğendi.
  5. timesinfinity

Beğenileri:
    44
    Teşekkürler:) Evet ,onu biliyorum.O yüzden dışını kaygan bi kumaş seçtim,silip temizlemesi kolay olsun die.Ama zamanla yine de kirlenecektir.O durumda yenisini yapıp takıcam.Yine de sağ olun:)

Meltem bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş