Karadeniz Pet

Oğlumuzun Durumu

• Konbuyu başlatan Atakan Dönmez
  • Başlangıç tarihi
A

Atakan Dönmez

Guest
Arkadaşlar öncelikle merhaba.Aslında forumun eski üyelerinden sayılırım.2008 agustos ayında ingiliz muhabbet kuşu Çiko nun doğumuyla birlikte siteye üye olmuştum.çiko nun bir çok resim ve videoları vardı fakat site değişmiş sanırım eski üyeliğime kavuşamadım.Kısa kesecek olursam yardımınıza ihtiyacım var.Özellikle son 2 aydır geceleri uyumuyor.O yüzden biz de uyuyamıyoruz.Geceleri daha belirgin bir şekilde sürekli hırıltılı nefes alıp veriyor fakat üşütme olduğunu zannetmiyorum.yeme içme ve hareketlerinde hiçbir problem yok.30 dan fazla kelimeyi çok akıcı bir şekilde söylerken şimdi sesi kısık ve yetersiz güçsüz çıkıyor.Solunum yollarında bir sıkıntısı mı var arkadaşlar?Yorumlarınızı bekliyorum.Bu sesini duydukça insanın uyuyası gelmiyor:(

Lütfen cevabımı hemen uygulamayın, uzmanların cevabını bekleyin ama benim aklıma sorunuzu okurken şu geldi. "Kuşunuzun suyuna 1 damla sirke damlatsanız olur mu acaba?"

Lütfen cevabımı hemen uygulamayın, uzmanların cevabını bekleyin ama benim aklıma sorunuzu okurken şu geldi. "Kuşunuzun suyuna 1 damla sirke damlatsanız olur mu acaba?"
Sirkenin ne gibi bir faydası olabilir
Araştırdım fakat belirtiler solunum hastalığını gösteriyor fakat emin değilim:(

genelde hırıltı var ise solunum yollarında sıkıntı var demektir.. Kuyruk sallanır hırıltı olur..

Sirke mikroplardan korur. Ama kuşun şuan ki haline yardımcı olur mu bilmiyorum..

Solunum yolu rahatsızlığı olup olmadığını kesinleştiremeden size bir ilaç öneremem o yüzden yakınınızdaki bir kuşçuya yada veterinere götürün derim

Geri