petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oğluşum için acil fikir

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Nisan Ada tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Nisan Ada

Nisan Ada Guest

7-8 aylık bi erkek kuşum var,eş almak istiyorum pet shoptan nası seçicem kuşu? Orda bi gece bırakmam gerektiğini söylediler öyle mi yapsam acil yardım lütfen

2. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Kuşunu al götür petshopa Dişi koy yanına anlaşan bitanesini seç al . Kendisi seçsin dişisini
    Yoksa dişi ile anlaşmaz kavga felan olur .

3. Hasan MERCAN

Beğenileri:
    0
    eğer güvenilir bir yer değilse ki bence güvenilirse de bırakma bir hafta önce aynı şekilde ben de erkek kuşuma eş almak istedim orada bir kaç saat bırakmam gerektiği söylendi 2 gün sonra kuşum hastalandı ve 3 gün içinde kaybettim bir sürü kuş var sonuçta ve hastalık bulaşabiliyor hele bir de kuşunuza alıştıysanız sizin için tam yıkım oluyor

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    oraya 1 gün bırakmanızı tavsiye etmem hastalık riski var malum petshopta hasta olan kuşlar çok..

5. Fatih Türk

Evet yarın bizde arkadaşla dişimize erkek alcaz petshop' a goturcektık ne yapmamız lazım ?

6. Mehmet ŞEKER

gece orada durmasın. kuşu koyun diğer kuşların yanına. yarım saat kuşu izleyin. hangisiyle anlaştıysa onu alın.

7. Onur TÜFEKCİ

Diğer kuşların arasından kendisi seçmesi daha mantıklıdır, siz alıp eve getirip yanına atıp eş tutmasını beklemeniz daha zor bir ihtimaldir. En güzeli kuşunuzu eşini seçeceği süre zarfında orda bırakmanız.

8. Nisan Ada

Nisan Ada Guest

bitane aldık anlaştığını,orda gayet iyiydi yalnız şimdi kavga edip duruyo oğlum dişiyi dövüyo sürekli napmam gerekir?

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cok büyük kavgaları yoksa birlikte dursunlar. eger kavganın dozu yüksekse ayırın

10. Tevfik AKTUNÇ

Oğlunuz petshop azınlıkların arasında idi sesini çıkartamadı, şimdi kendi evine geldi çalıyor sopayı dişiye değil mi? 1-2 gün gözlemleyin bakın, daha sonra ciddi yaralar verirse götürüp değişirsiniz. Bu arada tanıdığınız birisinin üretim hanesi var ise oradan seçin derim.

11. Nisan Ada

Nisan Ada Guest

çok teşekkürler gözlemlemek en iyisi o zaman :)

Sayfayı Paylaş