Karadeniz Pet

Oğluşum :)

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Irkı hakkında yorumunuz var mı acaba

Ekli dosyalar

• IMG_7796.JPG
    IMG_7796.JPG
    606.7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_7797.JPG
    IMG_7797.JPG
    595 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_7802.JPG
    IMG_7802.JPG
    585.2 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_7803.JPG
    IMG_7803.JPG
    545.8 KB · Görüntüleme: 36
Yerli erkek maşallah. çek kuşlarda gögüs kısmı daha oval olur fakat yerli ile çeki ayırt etmek için kuşun biraz büyümesi en azından ilk tüy değişimini tamamlaması lazım

Geçen gün bir yazı okudum burdamı okudum başka bir yerdemi hatırlamıyorum cep telefonundan. Aslında çek yerli falan diye ırk yokmuş hatta ve hatta sadece türkiyede bu şekilde ayrım yapıldığı yazıyordu. NE kadar doğrudur bilmem

doğru yarışma standartlarında böyle ırklar yok bizim türkiye'de oluşturulmuş ırk gruplarıdır

Yerli erkek maşallah. çek kuşlarda gögüs kısmı daha oval olur fakat yerli ile çeki ayırt etmek için kuşun biraz büyümesi en azından ilk tüy değişimini tamamlaması lazım
Geçen gün bir yazı okudum burdamı okudum başka bir yerdemi hatırlamıyorum cep telefonundan. Aslında çek yerli falan diye ırk yokmuş hatta ve hatta sadece türkiyede bu şekilde ayrım yapıldığı yazıyordu. NE kadar doğrudur bilmem
3 ayında veya ortalarında şuan kuş ve ilk tüyüne henüz girmedi bu normal mi acaba

doğru yarışma standartlarında böyle ırklar yok bizim türkiye'de oluşturulmuş ırk gruplarıdır
Ve beneklerinden birisi hiç oluşmadı geldiğinde iki beneği de yoktu birisi çıktı ama diğer beneği yok bu sorun mu acaba

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    674.6 KB · Görüntüleme: 11
zamana ve akışına bırakın sabırlı olun... sorun yok