petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

okul hakında yardım

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve yusufkral tarafından 29 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm büyüklerim size bir sorum olacak her kes aklından gecenleri yazarsa sevinirim ...
    ben 11 . sınıftayım kaldı sınava 2 yıl bile yok :)
    ben eşit agarlık sectim ...sözel derslerim iyi edebiyat.tarih .cografya.dilanlatım vs..
    matematik ve fizik kötü matematigi yapamıyorum ..fiziktede bir dogru dürüs hoca gelmedi fizikcilerin genetindemi ne var bu değişiklik :)
    abilerim ben hangi ünüversiteye gitmeliyim hangi bölüme.nem meslege .bunlara nasıl karar vermeliyim .bir türlü bu işin içinden cıkamadım yardım edermisiniz bana bu konuda ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İstediğin mesleği yapmak istiyorsan seçeceğin bölümü sınav sonucuna bağlı olarak yüzdelik diliminin 5 puan yularısından başlayıp aşağıya doğru devam etmelisin.
    Benim ne iş yaptığım önemli değil yeterki iyi bir işim olsun diyorsan iyi bir üniversitenin çeşitli bölümlerini yine sınav sonucundaki yüzdelik diliminin 5 puan üzerinden başlayıp aşağıya doğru yazabilirsin.
    Allah işini rast getirsin.. :)

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] saolasın abim ...simdilik aklımda bir meslek yok ta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

..................................................

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Keşke sözel seçseymişsiniz matematik olmadan eşit ağırlıktan 4 yıllık biraz zor fiziklede işiniz yok 2 yıl boyunca matematiğe yoğunlaşın. Birden de yüklenmeyin bıkarsınız yapamazsınız işler hepten kötü olur mat1 i iyice kavramaya bakın daha sonra mat2 ye yönelirsiniz ikisininkinden aynı anda yüklenmeyin.. Ta bu arada sözel derslerede çalışmayı bırakmamak gerekir..
    Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah yardımım dokunmuştur..

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=7628]Fatih BUYURUCU[/MENTION] saolasın abi matematik hakında dediklerini dikkate alacağım :)

Sayfayı Paylaş