Karadeniz Pet

okula gidince kuşum küser mi

Rassien

Onursal Üye
malum okullar yakında başlıyor lise öğrencisiyim eve 3.30 gibi geliyorum kuşum küser mi bana okula gidince

kuşuna sen yokken oyalanıcak bir oyuncak bul sen gelene kadar onla oyalansın . benim oğlumun oyuncağı var bütün gün onla oynuyor ben gelene kadar

kuşuna sen yokken oyalanıcak bir oyuncak bul sen gelene kadar onla oyalansın . benim oğlumun oyuncağı var bütün gün onla oynuyor ben gelene kadar

kafeste salıncak var bi tane daha oyuncağı var yakında iç içe geçmiş halkalar oluyomuş onlardan alıcam sıkılmaz heralde artık ? :) annemle otursun ben gelene kadar

ben kafeste bakmadığım için bebek gibi odanın heryerinde oyuncakları var . kafes salıncağına bide çan koyun tam olsunn :)

hmm . siz daha iyi bilirsiniz ama sıkılmazlar yanlarında ses olunca onlarda konuşuyor zaten

Benim kuşda babamlarda duruyor ben arada gidip görüyorum ama aramız iyi çok şükür zaten kim olursa olsun kendi isterse geliyor istemezse gelmiyor :) Bide bir çok kişinin kuşunda olduğu gibi benim mubişde de futbol merakı var zarla top oynamaya çalışıyor bugün ona küçük bir top götürücem hemde sarı en sevdiği renk bakalım ne tepki vericek :)

Geri