petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

okula gidince kuşum küser mi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rassien tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    malum okullar yakında başlıyor lise öğrencisiyim eve 3.30 gibi geliyorum kuşum küser mi bana okula gidince

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    niye küssün ya hiçbirşey olmaz :D

3. Rassien

Beğenileri:
    30
    hani gerekli ilgiyi göremeyince küsüyorlarmış ya ondan sordum zaten okuldan gelince ilk işim onunla vakit geçirmek olcak :)

4. Umut Türkpençesi

kuşuna sen yokken oyalanıcak bir oyuncak bul sen gelene kadar onla oyalansın . benim oğlumun oyuncağı var bütün gün onla oynuyor ben gelene kadar

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    kafeste salıncak var bi tane daha oyuncağı var yakında iç içe geçmiş halkalar oluyomuş onlardan alıcam sıkılmaz heralde artık ? :) annemle otursun ben gelene kadar

6. Umut Türkpençesi

ben kafeste bakmadığım için bebek gibi odanın heryerinde oyuncakları var . kafes salıncağına bide çan koyun tam olsunn :)

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    vardı ama ondan korkuyo hatta sinir oluyo elinde olsa bi kaşık suda boğar

8. Umut Türkpençesi

hmm . siz daha iyi bilirsiniz ama sıkılmazlar yanlarında ses olunca onlarda konuşuyor zaten

9. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    anladığım kadarı ile odada dolanıyor peki tualet sorununu nasıl çözdün

10. Rassien

Beğenileri:
    30
    salonda olduğu için annem televizyon falan izlerken o da sorun olmaz teşekür ederim sıkıntı yok o zaman

11. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Benim kuşda babamlarda duruyor ben arada gidip görüyorum ama aramız iyi çok şükür zaten kim olursa olsun kendi isterse geliyor istemezse gelmiyor :) Bide bir çok kişinin kuşunda olduğu gibi benim mubişde de futbol merakı var zarla top oynamaya çalışıyor bugün ona küçük bir top götürücem hemde sarı en sevdiği renk bakalım ne tepki vericek :)

Sayfayı Paylaş