petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Olabilirmi ? :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Işıl KEGEÇ tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Işıl KEGEÇ

selam arkadaşlar bizim mavişe aldığımız kızımız yuvaya girip çıkıyo yuvayı kemiriyo mavişte yuvanın kapısında bekliyo sizce yumurta olabilrmi ki :)

2. Sercan Topcu

Çifleştiklerini gördünüz mü ? Kanat düşmesi vs varmı ? Bunlarda varsa büyük ihtimal yumurta vardır yada bu olaylar öncesi yuvalığı hazırlıyordur her halükarda sonu mutlu bitecek gibi...

3. Işıl KEGEÇ

Valla çiftleştiklerini hiç görmedim çünkü çalışıyorum bugun tesadüf gördüm evdeydim yuvaya girip çıktığını kemirdiğni felan

4. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    yuva kontrolu da yapıyor olabilir hazırlıkta kanat düşmesi dışkıda büyüme falan var mı.

5. Işıl KEGEÇ

vall bakmadım cnm onu fark ettim acil çıktım ama yüzünde tüğ deiştiriyo gibi böyle değişiklik vardı akşam çkerim foto

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde yuvaya girip çıkıyo şu sıralar hep kanatlarını kaldırıp titretiyo

7. Ezel ALBAYRAK

Kuluçka hazırlığı olabilir. Son durum nedir.?

8. Işıl KEGEÇ

Kanatta düşme.popoda büyüme felan yok ama yuvaya girip kemiriyo dün bakrım baya kemirmişti

9. Umutcan AĞLAR

kuluçka hazırlıgıdırr

10. Işıl KEGEÇ

Yani hazırlık yapınca yumurta gelmesi yakınmıdır :)

11. Yücel YETİMOĞLU

Haydi hayırlısı abla ;)

12. Işıl KEGEÇ

Sağolasın inş ya :) ama bi sıkıntım var diğer çiftler hiç anlaşamıyo çift diye aldı eşim ama yanaşmıyolar birbirlrine yaklaşık 1 aydır bnde kavga ediyolar aldığımız kişi demişti içine sinmezse getir değiştirelim öylemi yapsam acaba ?

Sayfayı Paylaş