Karadeniz Pet

Olabilirmi ? :)

• Konbuyu başlatan Işıl KEGEÇ
  • Başlangıç tarihi
I

Işıl KEGEÇ

Guest
selam arkadaşlar bizim mavişe aldığımız kızımız yuvaya girip çıkıyo yuvayı kemiriyo mavişte yuvanın kapısında bekliyo sizce yumurta olabilrmi ki :)

selam arkadaşlar bizim mavişe aldığımız kızımız yuvaya girip çıkıyo yuvayı kemiriyo mavişte yuvanın kapısında bekliyo sizce yumurta olabilrmi ki :)

Çifleştiklerini gördünüz mü ? Kanat düşmesi vs varmı ? Bunlarda varsa büyük ihtimal yumurta vardır yada bu olaylar öncesi yuvalığı hazırlıyordur her halükarda sonu mutlu bitecek gibi...

Valla çiftleştiklerini hiç görmedim çünkü çalışıyorum bugun tesadüf gördüm evdeydim yuvaya girip çıktığını kemirdiğni felan

yuva kontrolu da yapıyor olabilir hazırlıkta kanat düşmesi dışkıda büyüme falan var mı.

vall bakmadım cnm onu fark ettim acil çıktım ama yüzünde tüğ deiştiriyo gibi böyle değişiklik vardı akşam çkerim foto

benimkilerde yuvaya girip çıkıyo şu sıralar hep kanatlarını kaldırıp titretiyo

Kuluçka hazırlığı olabilir. Son durum nedir.?

Kanatta düşme.popoda büyüme felan yok ama yuvaya girip kemiriyo dün bakrım baya kemirmişti

Yani hazırlık yapınca yumurta gelmesi yakınmıdır :)

Sağolasın inş ya :) ama bi sıkıntım var diğer çiftler hiç anlaşamıyo çift diye aldı eşim ama yanaşmıyolar birbirlrine yaklaşık 1 aydır bnde kavga ediyolar aldığımız kişi demişti içine sinmezse getir değiştirelim öylemi yapsam acaba ?

Geri